Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбулася обласна серпнева конференція «Підсумки розвитку ДЮСШ Львівщини як закладів позашкільної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік»

Опубліковано: Понеділок, 29 серпня 2016 

min
max

26 серпня 2016 року в актовій залі Франківської районної адміністрації міста Львова відбулася обласна конференція директорів та старших тренерів відділень з видів спорту усіх дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини, керівників обласних організацій ФСТ та відомств, завідувачів секторів фізичної культури та спорту районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення.  Участь у роботі конференції взяв голова громадської ради при Львівській облдержадміністрації Степан Середа.

Відтак майже 200 фахівців галузі проаналізували та обговорили так питання порядку денного:

1. Стан і перспективи розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл у Львівській області.

2. Забезпечення медичного огляду та виконання правил техніки безпеки в діяльності ДЮСШ області.

3. Актуальні питання територіальної реформи для галузі фізичної культури та спорту й модель діяльності ДЮСШ в умовах об’єднаної територіальної громади.

4. Про здійснення допорогових публічних закупівель позашкільними навчальними закладами сфери фізичної культури та спорту через систему “ProZorro”.

5. Актуальні питання законодавчих та програмно-нормативних засад розвитку галузі фізичної культури та спорту.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба; начальник відділу спорту та проведення заходів управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Уляна Штангрет; начальник відділу департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Тарас Ситник; директор обласного центру «Інваспорт» Мирослав Ніколаєв; начальник відділу департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олена Кондрат; проректор Львівського державного університету фізичної культури Володимир Левків; директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак; головний лікар Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа та ін.

         Учасники конференції одноголосно підтримали пропозицію щодо віднесення посад тренерів-викладачів до переліку посад педагогічних працівників з відповідним зверненням до галузевого Міністерства та сформували пропозиції Мінмолодьспорту та профільного Комітету Верховної ради України щодо проекту Закону України «Про фізичне виховання та спорт».

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Науково-дослідницька конференція на тему: «Розвиток підприємництва, торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність» Науково-дослідницька конференція на тему: «Розвиток підприємництва, торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність» Опубліковано: П`ятниця, 10 січня 2020 Викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели науково-дослідницьку конференцію на тему: «Розвиток підприємництва, торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність». Конференція була направлена на підтримку...

Переглядів: 827 Коментарів: 0

Вища освіта

Подяки НРЦ  «Левеня» Подяки НРЦ «Левеня» Опубліковано: Четвер, 21 листопада 2019 Щирі вітання та слова вдячності допомагають створити комфортну атмосферу, мотивуючи до подальшої плідної праці. Дружній «левенятський» Колектив ґречно дякує за безліч слів та теплих побажань від гостей конференції. Вони наповнили душу світлом і теплом, подарували надію на подальші звершення, віру в успіх,...

Переглядів: 69 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook