Період публікації:

від

до

Категорія:

КЗ ЛСЗОШ-І №104 стала учасником науково-практичної конференції «Права осіб із обмеженими можливостями: дуальна освіта, соціальні та медичні послуги» (фото)

Опубліковано: Неділя, 19 Червня 2016 

min
max

КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 104 І-ІІст.» в особах - директора Наталії Цимбалюк, практичного психолога Наталії Мельничук, старшого вихователя Галини Ціхоцької та педагогів Ірини Лукачук і Алли Яцейко, стала учасником науково-практичної конференції «Права осіб із обмеженими можливостями: дуальна освіта, соціальні та медичні послуги», що відбулась у Львові минулого тижня. Конференція проходила секційними засіданнями у сесійній залі Львівської обласної ради, приміщеннях Львівського національного університету ім. І. Франка та НРЦ «Довіра».

На початку конференції із привітальним словом до присутніх звернулися Катерина Островська, доктор психологічних наук, професор кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка, науковий керівник експерименту, Володимир Лозинський, директор НРЦ І-ІІ ст. «Довіра», Софія Грабовська, завідувач кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка, Ігор Островський, член правління ГО «Справа Кольпінга в Україні», професор НУ «Львівська політехніка». У ході конференції були висвітлені питання:

  • «Особливості правового захисту осіб з порушеннями психофізичного розвитку в Україні» - Юрій Ковний, м.Львів
  • «Професійна освіта дітей і молоді з порушеннями розвитку: досвід Німеччини та України» - Катерина Островська, м.Львів
  • «Профорієнтація дітей із порушеннями розвитку» -Тетяна Редчич, м. Київ
  • «Соціалізація та профорієнтація випускників КЗО «Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Натхнення» Дніпропетровської обласної ради» - Марина Михайлова, м. Кривий Ріг
  • «Презентація роботи НРЦ» - Любов Січкар, м. Полтава
  • «Правові аспекти соціальної інклюзіїі осіб із особливими потребами» - Ольга Ферт, м.Львів
  • «Особливості спеціальної освіти за кваліфікацією бакалавра в США» - Христина Хемптон, США
  • «Перспективи профорієнтаційної роботи у контексті інклюзивної освіти» - Ірина Хміль, м.Львів.

На секційному засіданні, що проходило в стінах НРЦ «Довіра» із доповідями виступили Володимир Лозинський, директор НРЦ «Довіра», який ознайомив присутніх із особливостями організації профорієнтаційної роботи в закладі («Профорієнтація осіб із ООП») та Олена Дерень, практичний психолог, логопед НРЦ «Довіра» («Формування життєвих компетентностей дітей із РСА за допомогою соціальних історій»).

Також у рамках секційного засідан ня було проведено практикум зі складання соціальних історій.

На завершальному етапі учасники конференції мали змогу обмінятися думками, враженнями та обговорити подальшу співпрацю у напрямку професійної орієнтації дітей з особливими освітніми потребами.

Організатори: Львівський національний університет ім. І. Франка, Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ст. «Довіра», ГО «Справа Кольпінга в Україні», за сприяння та підтримки Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки ЛОДА.

Дякуємо організаторам за плідну працю і бажаємо успіхів та натхнення!

Вконтакті          Facebook

 

Немає коментарів

Схожі статті:

У КЗ ЛСЗОШ-І №104 відбувся кінолекторій, присвячений життю і творчості Володимира Івасюка У КЗ ЛСЗОШ-І №104 відбувся кінолекторій, присвячений життю і творчості Володимира Івасюка Опубліковано: Середа, 09 березня 2016 У Львівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №104 7 березня 2016 року в рамках загальношкільного мистецько-пошукового проекту “Пісня буде поміж нас! Володимир Івасюк” та акції “Життя — як пісня” відбувся кінолекторій, присвячений життю і творчості Володимира Івасюка, в ході якого продемонстрували...

Переглядів: 855 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Музичний журнал “Життя — як пісня” (фото) Музичний журнал “Життя — як пісня” (фото) Опубліковано: Середа, 09 березня 2016 У Львівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат №104 7 березня 2016 року в рамках загальношкільного мистецько-пошукового проекту “Пісня буде поміж нас! Володимир Івасюк” та акції “Життя — як пісня” педагоги Демчина О.Д., Гапон Т.Г., Лукачук І.Д., Яцейко А.В. та практичний психолог Мельничук...

Переглядів: 942 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook