Період публікації:

від

до

Категорія:

Краєзнавчо-патріотичний усний часопис «Український лев» (фото)

Опубліковано: Четвер, 12 травня 2016 

min
max

У середу, 11 травня, зі сцени Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді глядачі мали змогу переглянути краєзнавчо-патріотичний усний часопис «Український лев», присвячений Дню міста Львова та Дню пам’яті та примирення.

Кожна сторінка журналу була наповнена барвами чарівного львівського колориту. У вертикальному розрізі, що йде з глибини століть, Львів завжди змінював і свій тип, і своє індивідуальне обличчя, адже в цьому надзвичайному місті зустрічалися кілька культур, створених різними народами, перепліталися в один вузол декілька традицій.

Це місто ще й досі не можуть поділити народи, які вважають його своїм. «Княжий Львів» – кажуть українці; поляки зітхають: «Семпер Фіделіс» – «завжди вірний»; майже «Штетль» – додають євреї; натомість австрійці називають його ніжно «Кляйне Лємберг».

Насправді це місто належить всім, хто хоче його любити. Усім, хто відчуває насолоду, вештаючись до болю знайомим середмістям. Кого заколисує дзвін годинника на ратуші і не дивує паркування автомобілів серед вулиці. Щодня і щогодини Львів готовий відкриватися кожному, хто повірить у його легенди. Хто розгадає таємницю ментальності мешканців, постійно залежних від кави і води. Хто навчиться розуміти львівську ґвару і відрізняти «дефіляду» від «атракції», а «коліжанку» від «філіжанки». Хто врешті відчує колорит цього міста, яке ніколи не погодиться на статус периферії. Бо від народження Львів має амбіції центру Європи.

І лише у нашім місті є такі чудові юні актори, вокалісти, танцівники, декламатори: учні львівських професійно-технічних навчальних закладів. Патріотизм займає чи не перше місце у серцях усіх учасників, бо львів’яни завжди щиро переймаються долею своєї Батьківщини.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Учнівській молоді провели краєзнавчо-патріотичний усний часопис «Український лев» (фото) Учнівській молоді провели краєзнавчо-патріотичний усний часопис «Український лев» (фото) Опубліковано: Вівторок, 23 травня 2017 «Місто із запахом кави та шоколаду», «Місто серед дощів», «Серце Галицької землі», «Маленький Париж», «Український Лондон», «Духовний центр України» – все це про наше славне місто Лева. Долучається до прославляння звитяги нашого заворожуючого куточка України і Львівський державний палац естетичного виховання...

Переглядів: 191 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Духовно-просвітницький усний часопис (фото) Духовно-просвітницький усний часопис (фото) Опубліковано: П`ятниця, 29 квітня 2016 27 квітня працівники Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді провели для учнів Вищого професійного училища інформаційно-комп'ютерних технологій духовно-просвітницький усний часопис «Право. Мораль. Духовність». Учні у цей передвеликодний тиждень переглянули інсценізації...

Переглядів: 3132 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook