Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львові відбувся фестиваль професійно-технічної освіти «Великодні дзвони – 2016» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 06 травня 2016 

min
max

У п’ятницю, 6 травня, в рамках святкування Дня міста Льова на площі біля пам'ятника Великому Каменяреві відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини, яке має майже 30-річну історію, «Великодні дзвони – 2016».

Захід щорічно відбувається задля ознайомлення львів’ян та гостей міста Львова з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії та спрямування на майбутній професійний успіх.

На урочистому відкритті з вітальними словами виступили голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук.

«Відомим є вислів про те, що щасливою є людина, яка з радістю йде з дому на роботу, а з роботи – додому, – зазначив голова Львівської ОДА. – Я бажаю всім учасникам цього свята бути успішними у професійній сфері, і щоб ваша робота приносила не тільки достойний заробіток, а й задоволення».

Зазначимо, що під час проведення виставок, конкурсів та оглядів можна було побачити усю сферу студентської та учнівської творчості: технічні моделі, ковальство, різьбу по дереву, швейні та кондитерські вироби, роботи виконані у техніках вишивки, ткацтва, вітражу, бісероплетіння, аплікації, розпису на тканині й живопису.

Також відбувся показ моделей весняно-літньої колекції жіночого та чоловічого одягу, виступ барабанщиць Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львова та концерт за участю колективів художньої самодіяльності професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.

Львів'яни, гості міста та учнівська молодь також мали змогу переглянути показ моделей весняно-літньої колекції жіночого одягу та урочистий концерт з нагоди свята за участю юних декламаторів, танцюристів, митців вокалу, акторського мистецтва та оригінального жанру.

Немає коментарів

Схожі статті:

Львів’ян та гостей міста запрошують на свято професійно-технічної освіти «Великодні дзвони – 2016» Львів’ян та гостей міста запрошують на свято професійно-технічної освіти «Великодні дзвони – 2016» Опубліковано: Четвер, 05 травня 2016 У п’ятницю, 6 травня, на площі біля пам'ятника Івану Франку (м. Львів, вул. Університетська, 1) відбудеться традиційне свято професійно-технічних навчальних закладів Львівської області «Великодні дзвони – 2016». Початок – о 12.00 год. «Метою свята є ознайомлення львів’ян та гостей міста з досягненнями...

Переглядів: 2489 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Барвиста осінь 25-го року незалежності (фото) Барвиста осінь 25-го року незалежності (фото) Опубліковано: Четвер, 20 жовтня 2016 З метою виховання патріотичних рис молодих українців, любові до Батьківщини, до свого народу, готовності заради них на героїчні вчинки у великій залі Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді Гімном України відкрився вечір патріотичного спрямування «Барвиста осінь 25-го року...

Переглядів: 644 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook