Період публікації:

від

до

Категорія:

ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ Львівської області з професії «Лицювальник-плиточник» (фото)

Опубліковано: Четвер, 28 квітня 2016 

min
max

25 - 27 квітня 2016 року на базі Перемишлянського професійного ліцею відбувся ІІ етап обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Львівської області з професії «Лицювальник-плиточник».

У конкурсі взяли участь учні із Міжрегіонального ВПУ автомобільного транспорту та будівництва, ВПУ №19 м. Дрогобич, ЛВПУ КТБ, Золочівського ПЛ, Новояворівського ВПУ, Червоноградський ПГБЛ, філії УАБЛ у м. Белз, Сокальський ПЛ, Миколаївський ПЛ.

До складу журі залучено директора ТзОВ «Сількомунгосп» Шарвана А.О., директора  ТзОВ «Пласт» Орихівського П.Й., технічного консультанта ТзОВ «Снєжка Україна» Балакима О.С.

На підставі рішення журі обласного конкурсу нагороджено:

- дипломом I ступеня:

Козака Назара Ігоровича, учня ВПУ № 19 м. Дрогобича,

- дипломом  II ступеня:

Коростинського Олега Петровича,  учня філії м. Белз Угніського АБЛ,

- дипломом  за III місце:

Рудька Павла Олеговича, Учня Миколаївського ПЛ,

- дипломом за IV місце:

Таранова Володимира Ярославовича, учня Червоноградського ПГБЛ,

- дипломом  за V місце:

Савку Андрія Михайловича, учня Міжрегіонального ВПУ автомобільного транспорту та будівництва

- дипломом за VI місце:

Легедзу Івана Ігоровича, учня ЛВПУ КТБ.

Журі  конкурсу відзначило, що учасники  виявили достатній рівень теоретичних та практичних знань.

Адміністрація Перемишлянського професійного ліцею висловлює подяку учасникам конкурсу та майстрам виробничого навчання за підготовку учнів та  виконану роботу - якісне укладання плитки у гуртожитку.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Опубліковано: Понеділок, 16 грудня 2019  9 - 13 грудня  в  рамках  Всеукраїнського тижня права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведені заходи, спрямовані на формування в учнів активної життєвої позиції щодо реалізації своїх прав. 10-11 грудня відбулися зустрічі учнів із співробітником Головного територіального управління юстиції...

Переглядів: 307 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 435 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook