Період публікації:

від

до

Категорія:

II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 22 квітня 2016 

min
max

20 – 21 квітня 2016 р.  на базі ЛВПУ побутового обслуговування відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець».

У конкурсі взяли участь ПТНЗ швейного профілю Львівської області: ВПУ № 11 м. Червонограда,  ВПУ № 34 м. Стрия, Міжрегіональний центр ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львова, Львівське ВПУ технологій та сервісу, Львівське ВПУ побутового обслуговування, Дрогобицький професійний політехнічний ліцей, Миколаївський професійний ліцей, Жидачівський професійний ліцей, Поморянський професійний ліцей, Золочівський професійний ліцей.

Умови конкурсу передбачали: теоретичний тур – 60 тестів та практичний тур: пошиття дитячого костюма для відпочинку (куртка і брюки) 34-36 розміру.

Керівництво ЛВПУ побутового обслуговування створило належні умови для проведення конкурсу.  Результати конкурсу свідчать про достатній рівень теоретичних та практичних знань учасників.

До складу журі  залучено технолог експериментального цеху ТДВ «Львівський Маяк» Вдовиченко Г.Ю., головний інженер – технолог ТзДВ «Весна-Захід» Родзяк О.М., викладач  коледжу легкої промисловості Остафій Г.П., викладач  Львівської філії Київського національного університету культури і мистецтв Сіра О.Л.

 На підставі рішення журі обласного конкурсу вирішено нагородити:

- дипломом   за I місце:

Віхоть Марію Василівну, ученицю Львівського ВПУ технологій та сервісу

- дипломом  за II місце:

Губеню Ірину Сергіївну,  ученицю Львівського ВПУ побутового обслуговування

- дипломом  за III місце:

Проц Анастасію Валентинівну,  ученицю Львівського ВПУ технологій та сервісу

- дипломом за IV місце:

Шандру Христину Василівну,  ученицю Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова

- дипломом   за V місце:

Кривко Марію Миколаївну, ученицю Львівського ВПУ побутового обслуговування

- дипломом  за VI місце:

Сенчишин Роксолану Тарасівну,  ученицю  Міжрегіонального центру ПТО ХМД м. Львова.

Переможець II етапу Всеукраїнського конкурсу Віхоть Марія Василівна (ЛВПУ технологій та сервісу) представлятиме Львівщину на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кравець», який відбудеться 23-26 травня 2016 року в м. Черкаси.

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Опубліковано: Понеділок, 16 грудня 2019  9 - 13 грудня  в  рамках  Всеукраїнського тижня права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведені заходи, спрямовані на формування в учнів активної життєвої позиції щодо реалізації своїх прав. 10-11 грудня відбулися зустрічі учнів із співробітником Головного територіального управління юстиції...

Переглядів: 323 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 436 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook