Період публікації:

від

до

Категорія:

Студенти Варшавського університету побували у Львівській політехніці, де зробили «Крок до України» (фото

Опубліковано: Четвер, 21 квітня 2016 

min
max

Днями в Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» відбувся семінар та майстер-клас з українознавства для студентів, які вивчають україністику у Варшавському університеті.

Під час відкриття семінару гостей з Варшави привітав проректор з науково-педагогічної роботи університету Роман Корж та директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська. Від імені польської делегації виступила Зузанна Барц, яка розповіла про українознавчі студії у Варшавському університеті, зацікавлення студентів і висловила подяку колективу інституту за надану можливість ближче дізнатися про сучасну Україну.

Наукові співробітники інституту Галина Темник та Богдан Сиванич презентували проекти гостям навчальний сайт «Крок до України» та Літню школу українознавства «Крок до України».

Для варшавських студентів організували екскурсію історичним головним корпусом Львівської політехніки, під час якої вони оглянули галерею портретів ректорів університету, відвідали актову залу та вшанували пам’ять професорів, загиблих на Вулецьких пагорбах у 1941 році.

Згодом гості з Польщі відвідали Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, де фахівці-україністи  провели навчальні заняття та семінари з української мови. Під час студій студенти мали змогу більше довідатися про Україну, навчитися нових українських слів і зворотів, взяти участь у цікавих мовних іграх. А на завершення гості вони мали майстер-клас із українських народних танців у домі «Просвіта».

Джерело: Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар - практикум вчителів суспільно - гуманітарного циклу Рудківської ОТГ Семінар - практикум вчителів суспільно - гуманітарного циклу Рудківської ОТГ Опубліковано: Середа, 27 листопада 2019 26 листопада в ОЗ 'Рудківська СЗШ І-ІІІ ступенів імені Володимира Жеребного" відбувся неординарний навчальний день для учнів та педагогів Креативна методична ідея проведення інтегрованих днів вже стала традицією у школі.  Історичні постоли одягли не тільки педагоги та учні школи, а й педагоги суспільно-гуманітарного...

Переглядів: 229 Коментарів: 0

Відділи освіти

На Львівщині відбувся обласний семінар з питань діяльності логопедичної служби На Львівщині відбувся обласний семінар з питань діяльності логопедичної служби Опубліковано: П`ятниця, 15 листопада 2019 З нагоди святкування Міжнародного дня логопеда у четвер, 14 листопада, на базі Сокальського інклюзивно-ресурсного центру відбувся Міжвідомчий обласний семінар з питань діяльності логопедичної служби на тему: «Сучасні форми і методи роботи вчителів-логопедів, спеціалістів міжвідомчих установ з подолання...

Переглядів: 712 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook