Період публікації:

від

до

Категорія:

«Феміда» справедливо отримала Кубок Будинку техніки (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 15 квітня 2016 

min
max

14 квітня у приміщенні Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування відбувся ІV заключний етап з гри «Що? Де? Коли?». У змаганнях взяли участь 17 команд навчальних закладів профтехосвіти міста Львова та області.

Ситуація в турнірній таблиці була напрочуд інтригуючою і доля Кубку мала визначитись в останній грі між лідерами змагань – «Фемідою» та «Кімером».

Перемогу на цьому етапі здобула команда «Феміда» Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп'ютерних технологій. Друге місце зайняла «Ідея» з Львівського вищого художнього професійного училища. Третє місце – «Кімер» Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Отже, володарем Кубка Будинку техніки з гри «Що? Де? Коли?» стала команда «Феміда». «Срібло» змагань – у «Кімера», бронзовий призер турніру – команда «Ідея».

Організатори висловлюють щиру подяку адміністрації та працівникам Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування за надання якісних умов для проведення заходу.

Переглянути підсумкову турнірну таблицю змагань можна ТУТ.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся IX чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед педпрацівників професійної освіти (фото) Відбувся IX чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед педпрацівників професійної освіти (фото) Опубліковано: П`ятниця, 16 Червня 2017 15 червня Львівським державним Будинком техніки на базі Львівського вищого професійного художнього училища проведено інтелектуальні змагання з гри «Що? Де? Коли?» серед педагогічних працівників профтехосвіти. У змаганнях взяли участь 14 команд навчальних закладів міста Львова та області. Інтелектуальні...

Переглядів: 1001 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У Львові відбувся фінал чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» (фото) У Львові відбувся фінал чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» (фото) Опубліковано: Вівторок, 23 травня 2017 18 травня позашкільним закладом освіти – Львівським державним Будинком техніки – на базі Львівського вищого професійного училища технологій та сервісу проведено фінальні змагання 18-го чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини. У змаганнях взяли...

Переглядів: 722 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook