Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар-тренінг для викладачів іноземної мови у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 08 квітня 2016 

min
max

07 квітня 2016 року на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся семінар-тренінг для викладачів іноземної мови на тему: «Удосконалення методики викладання англійської мови» за участю автора книги видавництва National Geographic  Learning Hugh  Dellar.

У семінарі взяли участь близько 300 осіб, у тому числі 40 викладачів іноземної мови професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.

Хью Деллар (Hugh Dellar) – всесвітньовідомий спікер, автор навчальних курсів Outcomes, Outcomes 2 ed та Innovations від видавництва National Geographic Learning.

Хью Деллар виступив із темами: «Performing memorization in class» та «Can a picture tell a thousand words?», а також охарактеризував структуру підручника та продемонстрував методику роботи з ним. 

Наприкінці семінару відбувся розіграш 10 підручників Outcomes 2 ed.

Учасники семінару мали змогу отримати автографи в автора та сфотографуватися з ним.

По закінченні всі зареєстровані учасники отримали Сертифікати.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Опубліковано: Понеділок, 16 грудня 2019  9 - 13 грудня  в  рамках  Всеукраїнського тижня права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведені заходи, спрямовані на формування в учнів активної життєвої позиції щодо реалізації своїх прав. 10-11 грудня відбулися зустрічі учнів із співробітником Головного територіального управління юстиції...

Переглядів: 504 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 460 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook