Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львівській політехніці відбудеться засідання “круглого столу”, присвячене проблемам видобутку вуглеводнів в Україні

Опубліковано: Вівторок, 05 квітня 2016 

min
max

Запрошуємо Вас взяти участь у висвітленні засідання “круглого столу” на тему: “Позитивні та негативні фактори впливу і перешколи, що заважають видобутку вуглеводнів в Україні”

  • “Круглий стіл” відбудеться  6 квітня ц.р. в Національному університеті “Львівська політехніка”
  • Місце проведення: ауд.226  головного корпусу університету (вул.С.Бандери, 12).
  • Початок о 14.00           

У засіданні візьмуть участь представники Львівської облдержадміністрації, обласної ради, Західного наукового центру НАН України, Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського національного університету імені І.Франка,  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Інституту геології і геохімії горючих копалин НАН України, Карпатського віділення ДП “Науканафтогаз”, НАК “Надра України” та інших.

Будуть розглянуті питання проблем видобування вуглеводнів, стратегії пошуків нових родовищ вуглеводнів в Західноукраїнському нафтогазоносному регіоні, перспектив пошуку нових покладів та родовищ тощо. Особлива увага буде приділена використанню ліцензій на видобуток як нематеріального активу, проблемі рентних платежів за користування надрами та ввозу в Україну обладнання для нафтогазової промислововсті.

На підставі обговорення будуть розроблені пропозиції щодо поліпшення організації управління нафтогазовою галуззю в Україні та звернення до органів влади з пропозиціями про усунення негативних факторів при ивидобутку вуглеводнів.

Ініціаторами цього зібрання виступили Громадська спілка ”Ліга ділових кіл паливно-енергетичного комплексу” та Львівська політехніка.

За додатковою інформацією звертатися до Романа Кузича, тел.297 08 93.

Джерело: Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львівській ОДА обговорили створення комплексної концепції інноваційної моделі супроводу дітей з особливими потребами У Львівській ОДА обговорили створення комплексної концепції інноваційної моделі супроводу дітей з особливими потребами Опубліковано: Понеділок, 16 вересня 2019 Сьогодні, 16 вересня, у Львівській обласній державній адміністрації відбулось засідання круглого столу щодо створення комплексної інноваційної моделі супроводу дітей та молоді з особливими потребами, у тому числі з інвалідністю. Участь у нараді взяв голова Львівської обласної державної адміністрації...

Переглядів: 100 Коментарів: 0

Соціальний захист дітей

Круглий стіл на тему: «Актуальні питання практичної підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Круглий стіл на тему: «Актуальні питання практичної підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Опубліковано: Четвер, 04 липня 2019 Нещодавно викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували для студентів випускних груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» круглий стіл з співробітником АТ «ОТП БАНК» - випускницею спеціальності...

Переглядів: 376 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook