Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання регіонального «круглого столу» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 25 березня 2016 

min
max

24 березня 2016 р. в приміщенні головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання регіонального «круглому столу» Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації на тему «Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти: теорія і практика».

Мета круглого столу: посилення уваги до актуальних проблем підготовки педагогів для професійної освіти.

На круглому столі виступали:

Сушенцева Лілія Леонідівна, д. пед. н., доцент, професор кафедри педагогіки та соціального управління Львівської політехніки «Професійна мобільність як умова успішного формування готовності педагога професійної школи до роботи в ринкових умовах»,

Вороняк Роман Михайлович, заступник начальника управління - начальник відділу професійної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки роботи «Актуальні проблеми ступеневої підготовки педагога для професійної освіти».

Рибак Наталія Богданівна, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області «Адресна підготовка педагогів професійної школи в контексті вимог сучасного ринку праці»,

Кубай Володимир Михайлович^ директор Вищого професійного училища № 20 «Проблеми готовності молодих педагогів професійної школи до практичної педагогічної діяльності».

Бурак Ірина Валентинівна, директор Ставропігійського вищого професійного училища м. Львова «Особливості підготовки педагогічних працівників для професійної школи».

Враховуючи актуальність та необхідність вдосконалення підготовки педагога професійного навчання для системи професійної освіти, учасниками регіонального «круглого столу» «Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти: теорія і практика» були прийняті такі рекомендації:

1. Науково обґрунтувати та активізувати процес підготовки педагогів професійного навчання (інженерів-педагогів) у вищих технічних навчальних закладах, зокрема доповнити цикл гуманітарної підготовки психолого-педагогічними дисциплінами та педагогічною практикою.

2. Відкрити на базі Львівської політехніки підготовку бакалаврів і магістрів зі спеціальності «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

3. Проводити педагогічну практику та науково-педагогічні дослідження на базі професійно-технічних навчальних закладів та коледжів і технікумів.

4. Налагодити науково-методичну співпрацю кафедри педагогіки та соціального управління з професійно-технічними навчальними закладами регіону.

5. Створити на базі Львівської політехніки навчально-науковий комплекс «Школа - ПТНЗ - Коледж (технікум) - Університет - Підприємство».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Тиждень права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва Опубліковано: Понеділок, 16 грудня 2019  9 - 13 грудня  в  рамках  Всеукраїнського тижня права у Львівському ВПУ дизайну та будівництва проведені заходи, спрямовані на формування в учнів активної життєвої позиції щодо реалізації своїх прав. 10-11 грудня відбулися зустрічі учнів із співробітником Головного територіального управління юстиції...

Переглядів: 336 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 438 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook