Період публікації:

від

до

Категорія:

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права – переможці обласної олімпіади з правознавства (фото)

Опубліковано: Понеділок, 21 березня 2016 

min
max

Нещодавно представники Львівського кооперативного коледжу економіки і права взяли участь в I обласній олімпіаді з правознавства серед студентів спеціальності «Правознавство» вищих навчальних закладів I-II р.а., що проходила на базі Вишнянського коледжу Львівського національного аграрного університету.

Організатори проведення олімпіади ставили за мету: підвищення якості підготовки студентів вищих навчальних закладів I-II р.а., виявлення, підтримку та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді, реалізацію здібностей студентів, стимулювання й активізацію їхньої навчально-пізнавальної та науково-дослідної діяльності, створення умов для їх професійного зростання. Під час олімпіади студент має змогу виявити гарні знання, кмітливість, випробувати себе у розв`язуванні нестандартних завдань, вміння продемонструвати глибокі теоретичні знання з різних галузей права, здатність до креативного мислення та наводити переконливі аргументи і докази, що дають змогу висловлювати власну думку, адже олімпіада завжди була рушійною силою в пошуку кращих.

В олімпіаді взяли участь студенти Львівської області з навчальних закладів I-II р.а. спеціальності «Правознавство».

Львівський кооперативний коледж економіки і права гідно представили студенти спеціальності «Правознавство» Галайко Марія (група ПВ(н)-12), яка виборола I місце, та Богатиренко Руслан (група ПВ(н)-23) – IІІ місце.

Присутніх привітала голова методичного об’єднання викладачів правознавчих дисциплін вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Львівської області Ісманицька Т.І., яка зауважила, що учасники олімпіади мають високий рівень підготовки, продемонстрували глибокі знання з галузей права, приємно вразили тим, що до кожного завдання намагались знайти підхід. Подякувала викладачам за результативну роботу з обдарованими дітьми та всім тим, хто надав право та допоміг студентам у підготовці до олімпіади. Побажала всім учасникам успіхів у навчанні, бути відданими доньками та синами нашої України та не зупинятись на досягнутому, продовжувати підкорювати нові вершини Евересту знань та високих злетів у юриспонденції.

Під час церемонії закриття олімпіади переможці були нагороджені грамотами.

Адміністрація коледжу, голова та викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін, студентське самоврядування та одногрупники вітають студентів з перемогою в обласній олімпіаді з правознавства.

Директор коледжу Зубко Н.П. подякувала викладачам циклової комісії правознавчих дисциплін (голова Муцин Г.М.) за ефективну роботу з обдарованими дітьми та відповідальне ставлення при підготовці студентів до такого важливого заходу, адже олімпіада дає змогу виявити кращих студентів з правознавства, поглибити їх зацікавленість юриспруденцією та стимулювати до творчої праці, яка є важливою та необхідною в наш час.

Матеріал підготував Михайло Голубка, голова циклової комісії фінансів та кредиту, викладач вищої категорії Львівського кооперативного коледжу економіки і права

Немає коментарів

Схожі статті:

Студентка Львівського кооперативного коледжу – серед призерів обласної олімпіади з правознавства Студентка Львівського кооперативного коледжу – серед призерів обласної олімпіади з правознавства Опубліковано: Середа, 20 березня 2019 Нещодавно базі Львівського державного університету внутрішніх справ, у співпраці з Радою директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів правознавчих дисциплін, було проведено ІІ етап Обласної олімпіади з правознавства серед...

Переглядів: 379 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

У Львівському кооперативному коледжі відбулася студентська олімпіада з правознавства У Львівському кооперативному коледжі відбулася студентська олімпіада з правознавства Опубліковано: П`ятниця, 19 жовтня 2018 Викладачі циклової комісії правознавчих дисциплін Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували та провели олімпіаду з правознавства серед студентів третього і четвертих курсів. Мета олімпіади – виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, які прагнуть поглиблювати знання,...

Переглядів: 294 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook