Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині відбудеться міжнародна науково-практична конференція з питань підготовки якісних фахівців та засобів обміну освітнім досвідом

Опубліковано: П`ятниця, 18 березня 2016 

min
max

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації інформує, що у рамках співпраці Львівщини та Республіки Азербайджан з 23 до 25 березня 2016 року у м. Львові відбудеться науково-практична конференція «Обмін міжнародного досвіду, як засіб підвищення якості освіти» за Програмою .

Участь у конференції окрім організаторів – азербайджанської та української сторін візьмуть участь і фахівці з галузі освіти Польщі.

Згідно програми конференції спікером Ради освіти Азербайджану, професором Аждар Агаєвим буде підняте питання теорії і практики проблем мультикультурності. Також ми зустрінемося з новими проектами ради освіти Азербайджану та представленням профспілки прогресивно налаштованих вчителів.

Представники громад запланували налагодження прямих контактів з науковими установами двох країн та спільної діяльності шести навчальними закладами Львівщини (НВК «Середня загальноосвітня школа-ліцей» м. Моршин, Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ст. № 10 м. Стрий, НВК «Лисовицька середня загальноосвітня школа-ліцей І-ІІІ ступенів» при Львівській комерційній академії» Стрийський район,Турківський НВК №1 І-ІІ ст., Львівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №69, Львівська загальноосвітня школа №82) та двох шкіл Азербайджану.

Відкриття конференції відбудеться 23 березня 2016 року о 10.00 год. у професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу №27 м. Львова ( вул. Пулюя, 36).

Нагадаємо, що 16 лютого 2016 року між Азербайджанською Радою Освіти і Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації було підписано меморандум по співпраці на п'ятирічний термін.

Згідно з домовленістю двох сторін в рамках проекту «Вивчення досвіду у сфері освіті в зарубіжних країнах, розвиток міжнародних педагогічних зв'язків» при сприянні Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського Національного Університету імені Івана Франка заплановано проведення конференцій, семінарів, засідань, круглих столів, виконання спільних освітніх досліджень, проектів та програм, обмін досвідом між вчителями, викладачами, науковцями, адміністративним персоналом, учнями та студентами.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині відкрита нова сторінка з розвитку азербайджано-українських освітніх та педагогічних зв'язків (фото) На Львівщині відкрита нова сторінка з розвитку азербайджано-українських освітніх та педагогічних зв'язків (фото) Опубліковано: Вівторок, 16 лютого 2016 Сьогодні між Азербайджанською Радою Освіти і Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації підписаний меморандум по співпраці на п'ятирічний термін. Сторони дійшли згоди, що невід'ємною частиною співробітництва будуть організація конференцій, семінарів, засідань, круглих...

Переглядів: 706 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Презентація реформування освіти Естонії на офіційній зустрічі у ЛОДА (фото) Презентація реформування освіти Естонії на офіційній зустрічі у ЛОДА (фото) Опубліковано: Четвер, 16 березня 2017 Сьогодні, 16 березня, у заступника голови облдержадміністраціі Оксани Стоколос-Ворончук за участю керівника департаменту освіти і науки Любомири Мандзій та освітян Львівщини відбулась робоча зустріч з представниками освіти Естонії. Під час зустрічі Сірія і Георг Ахери - керівники проекту «Сталий розвиток...

Переглядів: 176 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Анонси
Календар подій


Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook