Період публікації:

від

до

Категорія:

На Львівщині відбудеться міжнародна науково-практична конференція з питань підготовки якісних фахівців та засобів обміну освітнім досвідом

Опубліковано: П`ятниця, 18 березня 2016 

min
max

Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації інформує, що у рамках співпраці Львівщини та Республіки Азербайджан з 23 до 25 березня 2016 року у м. Львові відбудеться науково-практична конференція «Обмін міжнародного досвіду, як засіб підвищення якості освіти» за Програмою .

Участь у конференції окрім організаторів – азербайджанської та української сторін візьмуть участь і фахівці з галузі освіти Польщі.

Згідно програми конференції спікером Ради освіти Азербайджану, професором Аждар Агаєвим буде підняте питання теорії і практики проблем мультикультурності. Також ми зустрінемося з новими проектами ради освіти Азербайджану та представленням профспілки прогресивно налаштованих вчителів.

Представники громад запланували налагодження прямих контактів з науковими установами двох країн та спільної діяльності шести навчальними закладами Львівщини (НВК «Середня загальноосвітня школа-ліцей» м. Моршин, Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ст. № 10 м. Стрий, НВК «Лисовицька середня загальноосвітня школа-ліцей І-ІІІ ступенів» при Львівській комерційній академії» Стрийський район,Турківський НВК №1 І-ІІ ст., Львівська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №69, Львівська загальноосвітня школа №82) та двох шкіл Азербайджану.

Відкриття конференції відбудеться 23 березня 2016 року о 10.00 год. у професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу №27 м. Львова ( вул. Пулюя, 36).

Нагадаємо, що 16 лютого 2016 року між Азербайджанською Радою Освіти і Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації було підписано меморандум по співпраці на п'ятирічний термін.

Згідно з домовленістю двох сторін в рамках проекту «Вивчення досвіду у сфері освіті в зарубіжних країнах, розвиток міжнародних педагогічних зв'язків» при сприянні Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського Національного Університету імені Івана Франка заплановано проведення конференцій, семінарів, засідань, круглих столів, виконання спільних освітніх досліджень, проектів та програм, обмін досвідом між вчителями, викладачами, науковцями, адміністративним персоналом, учнями та студентами.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині відкрита нова сторінка з розвитку азербайджано-українських освітніх та педагогічних зв'язків (фото) На Львівщині відкрита нова сторінка з розвитку азербайджано-українських освітніх та педагогічних зв'язків (фото) Опубліковано: Вівторок, 16 лютого 2016 Сьогодні між Азербайджанською Радою Освіти і Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації підписаний меморандум по співпраці на п'ятирічний термін. Сторони дійшли згоди, що невід'ємною частиною співробітництва будуть організація конференцій, семінарів, засідань, круглих...

Переглядів: 742 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

На Львівщині продовжується напрямок азербайджано-українських освітніх та педагогічних зв'язків (фото) На Львівщині продовжується напрямок азербайджано-українських освітніх та педагогічних зв'язків (фото) Опубліковано: П`ятниця, 23 Червня 2017 Протягом двох тижнів під егідою департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації тривала низка робочих зустрічей в рамках проекту «Міжнародний обмін досвідом». «Програма перебування на Львівщині секретаря освітньої ради Республіки Азербайджан Бойукага Мікайилли склалась максимально насиченою...

Переглядів: 157 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Анонси
Календар подій

Всеукраїнський фестиваль інновацій
27 - 29 вересня 2017

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Опубліковано: Четвер, 20 квітня 2017


Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»
05 жовтня 2017

Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе»

Опубліковано: Понеділок, 12 Червня 2017


Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»
24 - 26 жовтня 2017

Міжнародні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu»

Опубліковано: Понеділок, 29 травня 2017


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО відвідали цирк у Міжнародний день захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, за підтримки департаменту соціального захисту населення з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну!» у Львівському державному цирку відбуваються святкові...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook