Період публікації:

від

до

Категорія:

Міжнародна науково-практична конференція «Якісна професійна освіта – гідна робота: досвід, реалії, перспективи» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 18 березня 2016 

min
max

17 березня 2016 року у Львові розпочала роботу Міжнародна науково-практична конференція «Якісна професійна освіта – гідна робота: досвід, реалії, перспективи» в рамках українсько-канадського проекту «Навички для працевлаштування» (2012-2016) за фінансової підтримки Уряду Канади, наданої через Канадське агентство міжнародного розвитку.  

Завданням українсько-канадського проекту було:  підвищити якість і ефективність програм бізнес-навчання в Україні;   покращити партнерські зв’язки між галуззю освіти та громадою, що сприятиме удосконаленню навчальних програм вимогам ринку праці і підвищенню рівня зайнятості та самозайнятості серед випускників ПТНЗ. Метою конференції є підведення підсумків діяльності проекту, розповсюдження результатів, впровадження та адаптація канадського досвіду. 

Відкрили конференцію та звернулися з вступними словами до її учасників: Амаль Ель-Атіфі, перший Секретар Посольства Канади в Україні з питань розвитку; Вікторія Карбишева, заступник директора департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України; Олександра Небожук, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації; Анжела Войцехівська, директор департаменту міжнародних проектів Саскачеванської Політехніки, Канада; Ігор Ілько, менеджер проекту, Саскачеванської Політехніки, Канада.

У програмі Міжнародної конференції – виступи учасників проекту-представників пілотних навчальних закладів (Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій та Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу) щодо результатів імплементації канадського досвіду та перспектив розвитку професійної освіти України.

         У перший день конференції результатами впровадженням українсько-канадського проекту поділилися представники Львівщини – педагоги Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу: директор коледжу Ганна Балущак, заступник директора з навчально-виробничої роботи, координатор проекту від навчального закладу Богдана Бович, майстер виробничого навчання Ганна Лагоцька та голова студентського самоврядування Ірина Авдєєва.

Немає коментарів

Схожі статті:

Науково-практична конференція педпрацівників (фото) Науково-практична конференція педпрацівників (фото) Опубліковано: Четвер, 30 березня 2017 Нещодавно у приміщенні Львівського навчально-наукового центру Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова відбулася науково-практична конференція «Виховання громадянина-патріота засобами сучасної багатовекторної позашкільної освіти: актуальність, проблеми, перспективи», присвячена пам’яті...

Переглядів: 546 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 342 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook