Період публікації:

від

до

Категорія:

Виховний захід «Ми чуємо тебе, Кобзарю!» у ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище»

Опубліковано: Субота, 12 березня 2016 

min
max

9 березня дзвінкі голоси учнів ЛВПХУ скликали до актового залу училища педагогів та вихованців закладу на вечір пам’яті, вечір-свято, вечір-роздуми про Україну та українство взагалі.

Ведучі свята Ковалів Софія, Данилова Надія, Денис Ольга, Кирилів Лілія закликали усіх присутніх торкнутись безсмертної душі Т.Г.Шевченка, що живе у кожному з нас – українцеві. Саме у цей день відзначаємо День народження «… Генія, поета – Вкраїни славного сина». Бовчалюк Анастасія ще раз нагадала присутнім про важкий життєвий та славний творчий шлях Шевченка, а Липовецька Олеся, Дяків Ольга, Кендзьор Олена, Підлісна Софія, Гайвась Анастасія прочитали славетну поезію Кобзаря («Думка», «Сон», «Розрита могила», «Знаєш, Кобзарю», «Утоплена»).

Додали барвистості та експресивності святу інсценізації творів Тараса Шевченка «Катерина» (Солієв Дмитро, Решетник Юрій, Гарасим Юлія, Бовчалюк Анастасія (група №212)), «Тополя» (Гавриляк Анастасія, Ковалів Анастасія, Федун Михайло, Клюк Ірина, Хміль Вікторія (група №101)), а чудові голоси Карсанової Ірини, Головацької Анастасії  та Габи Марти, які виконали пісні на слова поета «Думи мої», «Зоре моя», «Садок вишневий», створили атмосферу ніжності та краси, поетичності та співочості, які характерні рідній українській мові, що живить нашу національну душу.

Виховний захід підготовлений викладачем української мови та літератури Гранюк Зоєю Дмитрівною, викликав двоякі відчуття: з одного боку, це радість за те, що Україна має ким гордитися, адже породила великий талант, що уславив наш народ; з іншого – це відчуття туги і скорботи з того, що слова Великого Пророка звучать на повну силу і сьогодні, коли українська земля знову терпить ворогів, що прагнуть її знищити.

Матеріали підготувала Діана Киричук

Немає коментарів

Схожі статті:

Призери мистецьких конкурсів серед учнів ПНЗ «Львівське ВПХУ» (фото) Призери мистецьких конкурсів серед учнів ПНЗ «Львівське ВПХУ» (фото) Опубліковано: Середа, 27 квітня 2016 У Львові розпочалась серія пленерів «LVIV SEASONS». Учні навчального закладу «Львівське вище професійне художнє училище» відгукнулись на заклик долучатись до великої мистецької події. Цьогоріч 16 учнів закладу взяли участь у зображенні архітектури історичної частини міста. Відкриття та підсумки І-го...

Переглядів: 535 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook