Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар «Професійне та особистісне зростання педагогічних працівників» у Червоноградській школі № 12

Опубліковано: Субота, 12 березня 2016 

min
max

Професійна компетентність учителя потребує постійного розвитку та удосконалення, тому 02.03.2016 у ЧЗШ №12 відбулося чергове заняття шкільного семінару «Професійне та особистісне зростання педагогічних працівників».


Директор школи Свйонтек Уляна Павлівна ознайомила зі способами формування комунікативних умінь та навичок  з розвитку усного мовлення учнів на уроках англійської мови.

Учитель географії Мельник Ірина Мар’янівна презентувала  авторські доробки, напрацювання з використання інноваційних технологій для формування компетентностей школярів.

Учитель англійської мови Сідельник Олена Михайлівна інформувала про способи розвитку лексичних навичок учнів у п’ятому класі, продемонструвала різні типи вправ, ігор, завдань, які допомагають школярам  краще засвоювати лексичні одиниці на уроках.

Учитель інформатики Ломоносова Тетяна Юрівна інформувала присутніх про способи безпечної роботи в Інтернеті, акцентувала на можливості запобігання небезпекам, які  трапляються в  цій  усесвітній мережі.                                                                                                           

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook