Період публікації:

від

до

Категорія:

Програма для вихователів, яка допоможе бути професійним у вирішенні щоденних проблем

Опубліковано: Субота, 12 березня 2016 

min
max

У Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти розпочали свою роботу творчі майстерні для вихователів ДНЗ, які поглиблено вивчатимуть актуальні  проблеми з методики навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Педагоги зголосилися систематизувати  та популяризувати результати досліджень та пошуків із двох тематик:

«Організація ігрової діяльності під час занять логіко-математичного розвитку» та «Впровадження елементів монтессорі-педагогіки у роботі дошкільних групп»

Під час роботи творчих майстерень учасники будуть опрацьовувати досвід дошкільних навчальних закладів, вчитися досліджувати та формувати навчальне середовище, , апробовувати навчальні посібники, планувати та організовувати роботу з батьками у дошкільних групах, які впроваджують інноваційні методи діяльності, популяризувати методи навчання та працю освітянина.

Під час перших ознайомлювальних семінарів учасники ознайомилися із формами підвищення кваліфікації, оглянули можливі способи спільної роботи.  У програмі семінару було представлено методики, які допомагають малій групі в організації критичного мислення та прийняття рішень.  Під час методики «Конвертований мозковий штурм» учасники майстерні спробували висловити свої поради стосовно вирішення практичних щоденних труднощів. За допомогою «Килиму ідей» учасники  запланували, які індивідуальні дії вони можуть виконати, щоб вирішувати проблеми, із якими зустрічають у дошкільних навчальних закладах.  Зокрема одна група складала план кроків для вирішення проблеми використання ігрової діяльності за умов наповнення груп, а інша група шукала способів співробітництва із батьками у вихованні дітей.

Куратор творчих майстерень викладач кафедри практичної психології ЛОІППО Бущак Ігор Миколайович розповів про перші ознайомлювальні семінари: «Моделі вирішування проблем налаштували учасників на новий для них формат підвищення їхньої професійної майстерності та надихнули на нові дослідження задля впровадження інновацій та пошук нових форм праці у часі змін в освіті»

 

Довідка

10 березня відбувся семінар в рамках Творчої майстерні «Організація ігрової діяльності під час занять логіко-математичного розвитку», в якому взяло участь 25 педагогів ДНЗ та семінар в рамках Творчої майстерні «Впровадження елементів монтессорі-педагогіки у роботі дошкільних групп», в якому взяло участь 18 педагогів ДНЗ.

Метою Творчих майстерень є удосконалення змісту та розширення форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Основними завданнями для цієї роботи є:

удосконалення фахової компетентності та педагогічної майстерності   учителів – членів Творчої майстерні, поширення інноваційного педагогічного досвіду, актуальних педагогічних ідей, пов’язаних з методикою навчання та виховання; залучення можливостей та інтелектуальних здібностей досвідчених учителів до розвитку професійної майстерності освітян області.

Творчі майстерні діють на підставі нормативних документів затверджених Міністерством освіти і науки, Департаменту освіти і науки ЛОДА, Львівським інститутом післядипломної педагогічної освіти

Немає коментарів

Схожі статті:

На Львівщині підвищили зарплату вихователям дитсадочків На Львівщині підвищили зарплату вихователям дитсадочків Опубліковано: Понеділок, 11 березня 2019 Збільшення заробітної плати педагогічним працівникам ЗДО та ЗПО здійснено шляхом встановлення надбавки на 10 % за рахунок коштів місцевих бюджетів. Про це сьогодні, 11 березня, зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. «11 лютого під час скайп-наради голови...

Переглядів: 313 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки

Лісова пригода в НРЦ "Мрія" Лісова пригода в НРЦ "Мрія" Опубліковано: Вівторок, 11 грудня 2018 Сьогодні учні 3 класів НРЦ "Мрія" продемонстрували новорічну казку "Лісова пригода". Затамувавши подих, дітвора з радістю зустрічала веселих зайченят, лисичку, ведмедя. В цей день у всіх учнів, вчителів та батьків був предсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.

Переглядів: 121 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook