Період публікації:

від

до

Категорія:

Програма для вихователів, яка допоможе бути професійним у вирішенні щоденних проблем

Опубліковано: Субота, 12 березня 2016 

min
max

У Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти розпочали свою роботу творчі майстерні для вихователів ДНЗ, які поглиблено вивчатимуть актуальні  проблеми з методики навчання та виховання дітей дошкільного віку.

Педагоги зголосилися систематизувати  та популяризувати результати досліджень та пошуків із двох тематик:

«Організація ігрової діяльності під час занять логіко-математичного розвитку» та «Впровадження елементів монтессорі-педагогіки у роботі дошкільних групп»

Під час роботи творчих майстерень учасники будуть опрацьовувати досвід дошкільних навчальних закладів, вчитися досліджувати та формувати навчальне середовище, , апробовувати навчальні посібники, планувати та організовувати роботу з батьками у дошкільних групах, які впроваджують інноваційні методи діяльності, популяризувати методи навчання та працю освітянина.

Під час перших ознайомлювальних семінарів учасники ознайомилися із формами підвищення кваліфікації, оглянули можливі способи спільної роботи.  У програмі семінару було представлено методики, які допомагають малій групі в організації критичного мислення та прийняття рішень.  Під час методики «Конвертований мозковий штурм» учасники майстерні спробували висловити свої поради стосовно вирішення практичних щоденних труднощів. За допомогою «Килиму ідей» учасники  запланували, які індивідуальні дії вони можуть виконати, щоб вирішувати проблеми, із якими зустрічають у дошкільних навчальних закладах.  Зокрема одна група складала план кроків для вирішення проблеми використання ігрової діяльності за умов наповнення груп, а інша група шукала способів співробітництва із батьками у вихованні дітей.

Куратор творчих майстерень викладач кафедри практичної психології ЛОІППО Бущак Ігор Миколайович розповів про перші ознайомлювальні семінари: «Моделі вирішування проблем налаштували учасників на новий для них формат підвищення їхньої професійної майстерності та надихнули на нові дослідження задля впровадження інновацій та пошук нових форм праці у часі змін в освіті»

 

Довідка

10 березня відбувся семінар в рамках Творчої майстерні «Організація ігрової діяльності під час занять логіко-математичного розвитку», в якому взяло участь 25 педагогів ДНЗ та семінар в рамках Творчої майстерні «Впровадження елементів монтессорі-педагогіки у роботі дошкільних групп», в якому взяло участь 18 педагогів ДНЗ.

Метою Творчих майстерень є удосконалення змісту та розширення форм підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Основними завданнями для цієї роботи є:

удосконалення фахової компетентності та педагогічної майстерності   учителів – членів Творчої майстерні, поширення інноваційного педагогічного досвіду, актуальних педагогічних ідей, пов’язаних з методикою навчання та виховання; залучення можливостей та інтелектуальних здібностей досвідчених учителів до розвитку професійної майстерності освітян області.

Творчі майстерні діють на підставі нормативних документів затверджених Міністерством освіти і науки, Департаменту освіти і науки ЛОДА, Львівським інститутом післядипломної педагогічної освіти

Немає коментарів

Схожі статті:

Вихователі дитсадків отримали таку ж відпустку, як і вчителі – її видовжили до 56 календарних днів Вихователі дитсадків отримали таку ж відпустку, як і вчителі – її видовжили до 56 календарних днів Опубліковано: Четвер, 11 липня 2019 Кабмін видовжив відпуску вихователів дошкільних закладів з 42 календарних днів на рік до 56. Відповідну постанову затвердив КМУ 10 липня 2019 року в залі Засідань Уряду. «На сьогодні тривалість щорічної основної відпустки вихователів дитсадків – 42 календарні дні. Це значно менше, ніж у їхніх колег,...

Переглядів: 503 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

Проектна діяльність у закладах загальної середньої освіти Мостиської ОТГ Опубліковано: Четвер, 27 Червня 2019 У 20018-2019 н.р. методична робота була спрямова  на реалізацію 10 (десяти) проєктів з базових дисциплін з метою підвищення професійної майстерності педагогів, популяризація передового педагогічного досвіду Проєкти розроблені на підставі Закону України «Про освіту» (2017р.),  відповідно до державної...

Переглядів: 987 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook