Період публікації:

від

до

Категорія:

Сергій Квіт: В Україні буде створено дружнє середовище для наукових винаходів

Опубліковано: Субота, 12 березня 2016 

min
max

11 березня відбулася зустріч Міністра освіти і науки Сергія Квіта з представниками компанії GrowthUp, під час якої була підписана Угода про партнерство з питань комерціалізації результатів науково-технічної діяльності.

У зустрічі взяли участь: заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха; керуючий партнер компанії GrowthUp Group Денис Довгополий; директор ТОВ «Бейвью інновейшнз», представник проекту GrowthUp+ в Україні Микола Савін; директор Юніверсал-Лекс Андрій Хантиль; представники департаменту інноваційної та трансферу технологій МОН.

Сергій Квіт підкреслив актуальність питання створення привабливої та конкурентоспроможної української системи вищої освіти, інтегрованої у Європейський дослідницький простір. При цьому важливе значення має інтеграція науки та виробництва, що забезпечується під час співробітництва та реалізації спільних проектів Міністерства освіти і науки й приватного сектору. Така співпраця заохочуватиме приватне інвестування у вищу освіту та наукові дослідження.

Сергій Квіт подякував представникам кампанії GrowthUp за допомогу у вирішенні питання з комерціалізації результатів науково-технічної діяльності. Міністр зазначив, що зі свого боку, Міністерство створює законодавче поле для нових підходів до управління та фінансування у науці. Так, Верховною Радою України вже прийнято нову редакцію Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність», який дає можливості університетам організовувати господарські товариства та одержувати прибутки. «Крок за кроком буде створюватися дружнє для винаходів середовище в Україні», – наголосив Міністр.

Окрім того, Міністерством освіти і науки за участю науковців вищих навчальних закладів, академічного середовища, представників бізнесу підготовлено низку проектів законодавчих актів, спрямованих на створення сприятливих умов для формування механізмів залучення приватних інвестицій у розвиток інновацій. Зокрема, «Про підтримку та розвиток інноваційної діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інновацій» та інші.

За словами заступника Міністра Максима Стріхи, підписання Угоди про партнерство з компанією GrowthUP Group дозволить значно розширити можливості науковців. Успішне втілення цієї угоди сприятиме формуванню системи заходів з ефективного управління та комерціалізації об’єктів інтелектуальної власності, збільшенню частки проектів за участю університетів та бізнесу.

Слід зазначити, що компанія GrowthUP Group орієнтована на допомогу підприємцям у їх пошуку інноваційних продуктів та рішень. До складу GrowthUP Group входять BayView Innovations, акселератор GrowthUP та венчурний фонд GrowthUP+. Місія компанії та її проектів полягає в побудові стабільної екосистеми технологічного бізнесу як в Україні, так і у Східній Європі, у створенні сприятливих умов для розвитку галузі шляхом підвищення її якості та кількості гравців.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Триває конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2020-2021 роки – пропозиції приймають до 23 вересня Триває конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів на 2020-2021 роки – пропозиції приймають до 23 вересня Опубліковано: Четвер, 22 серпня 2019 Триває конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проєктів для реалізації у 2020-2021 роках. Він оголошений Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща. Подати пропозицію можна до 23 вересня 2019 року. Конкурс відкритий для будь-яких...

Переглядів: 565 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

На 2019-й держава вперше передбачила кошти на базове фінансування науки в університетах – цей крок стане революційним для нашої наукової системи, - заступник Міністра Максим Стріха На 2019-й держава вперше передбачила кошти на базове фінансування науки в університетах – цей крок стане революційним для нашої наукової системи, - заступник Міністра Максим Стріха Опубліковано: Понеділок, 14 січня 2019 На 2019 рік у державному бюджеті вперше передбачено кошти для базового фінансування науки в закладах вищої освіти – 100 млн гривень. Про це пише в своїй статті для «Дзеркала тижня» заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха. До цього виші могли отримати лише короткострокове конкурсне...

Переглядів: 706 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook