Період публікації:

від

до

Категорія:

Семінар-практикум викладачів математики ПТНЗ (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 04 березня 2016 

min
max

3 березня 2016 року на базі Вищого професійного училища №8 м. Стрия відбувся семінар-практикум викладачів математики професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Вдосконалення форм і методів навчання та виховання учнів на уроках математики».

У семінарі взяли участь викладачі математики професійно-технічних навчальних закладів, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Блендей Уляна, адміністрація Вищого професійного училища №8 м. Стрия.

За планом роботи були розглянуті такі питання:

Використання інтерактивних методів навчання на уроках математики (доповідач – Дмитришин Романа Володимирівна, викладач математики ВПУ №8 м.Стрия).
Сучасний урок математики з позиції інтерактивного навчання (доповідач – Вовчок Василь Володимирович, викладач математики ВПУ №8  м.Стрия).
Прикладна спрямованість уроків математики (доповідач – Гентош Ірина Олексіївна, викладач математики ВПУ №8  м.Стрия).
Творчий підхід до вивчення математики в ПТНЗ (доповідач – Білик Оксана Юріївна, викладач математики Стрийського вищого художнього професійного училища).
Застосування інноваційних технологій при розв’язуванні професійно-спрямованих задач (доповідач – Лотоцька Софія Володимирівна, викладач математики Львівського ВПУ технологій та сервісу).
Розвиток пізнавальних здібностей учнів на уроках математики (доповідач – Іжик Ганна Дмитрівна, викладач математики Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесел).
Вимоги до проведення державної підсумкової атестації в ПТНЗ (доповідач – Блендей Уляна Василівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області).

Учасники семінару мали змогу побувати на двох відкритих уроках з математики на теми «Відстані у просторі» (викладач – Вовчок В. В.) та «Застосування визначеного інтеграла» (викладач – Гентош І.О.), а також на учнівській конференції на тему: «Видатні українські вчені - математики» (викладач – Дмитришин Р.В.)

Під час семінару викладачі поділились власним досвідом роботи, обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 374 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 294 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook