Період публікації:

від

до

Категорія:

На Дрогобиччині пройшов учнівський фестиваль духовної пісні «Струни душі»

Опубліковано: П`ятниця, 04 березня 2016 

min
max

3 грудня у залі засідань Дрогобицької районної ради відбувся ІІ учнівський фестиваль духовної пісні «Струни душі», присвячений 150-річчю від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького та 150-ій річниці першого публічного виконання Національного Гімну України.

Метою фестивалю було не лише відзначення цих визначних в історії України дат, а й виховання дітей засобами хорового співу, прилучення їх до традицій церковного співу, до виконання національно-патріотичних пісень, розвиток та підтримка талантів не лише серед учнів, а й педагогів-керівників шкільних хорових колективів, розширення кола учасників фестивалю духовної пісні.

Свято розпочалося з Божого благословення о. Романа Гринаша, пароха села Модричі та вчителя музики Модрицького НВК. Учасників фестивалю вітали голова районної державної адміністрації Максим Лісогор, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, депутат Львівської обласної ради Ольга Грицик, в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко, який був ініціатором заходу.

У фестивалі взяли участь 9 хорових колективів з Лішнянського (керівник Дарія Яцик), Попелівського (керівники Василь Мацьків та Марія Власюк), Новокропивницького (керівник Ольга Савчин), Н. Гаївського (керівник Ольга Кобільник) НВК, Доброгостівської (керівник Світлана Колодій), Меденицької (керівник Валентина Собків), Уличнянської (керівник Леся Кіндракевич), Рихтицької (керівник Роман Волянський) СЗШ.

Свято пройшло за сприяння депутата обласної ради Ольги Грицик, яка вручила кожному хоровому колективу в подарунок образ, а в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко нагородив грамотами за ефективну роботу з обдарованими дітьми керівників колективів.

Присутні були захоплені виконавчою майстерністю учнівських хорових колективів.

Немає коментарів

Схожі статті:

Розвиток дошкільної освіти – один з пріоритетів у Дрогобицькому районі Розвиток дошкільної освіти – один з пріоритетів у Дрогобицькому районі Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019 У 2018 році на Дрогобиччині були завершені роботи з реконструкції нежитлового приміщення під дитячий садок в с. Уличне (в селі налічується 250 дошкільнят). Роботи проводились за кошти ДФРР. Загальна вартість проекту становить понад 11 973,9 тис. грн. Про це 13 березня під час публічного звіту розповів...

Переглядів: 144 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта

Триває набір на навчання у ІХ літній школі «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького» Триває набір на навчання у ІХ літній школі «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького» Опубліковано: П`ятниця, 01 березня 2019 Інститут релігії та суспільства Українського католицького університету проводить набір на навчання у ІХ літній школі «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького». Мета літньої школи – глибше ознайомити учасників з духовним спадком і діяльністю Митрополита Андрея та розвинути їхнє вміння жити згідно...

Переглядів: 238 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook