Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львові відбудеться Національний фінал змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне – 2016»

Опубліковано: Четвер, 03 березня 2016 

min
max

5 березня на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Національний фінал змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне – 2016», у якому візьмуть участь переможці та призери регіональних фіналів, які представляють усі регіони України, – всього 62 учасники у 6-ти вікових категоріях: Чомучки (учні 1-3 класів), Дослідники (учні 4-6 класів), Хлопці (7-11 класи), Дівчата (7-11 класи), Сеньйори (жінки) та Сеньойри (чоловіки) – вчителі та дорослі без обмежень у віці.

У рамках заходу передбачено зустріч освітян Львівщини та гостей змагань з заступником Міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм на тему: «Ключові аспекти нової української школи». Також у заході візьме участь представник посольства Естонії в Україні.

Змагання проходитимуть у приміщенні 4-го корпусу Національного університету «Львівська політехніка» за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 3, ауд. 209, 210. Початок змагань – о 10.00 год.

Зазначимо, що змагання з усного математичного рахунку проводяться в Україні в рамках реалізації міжнародного україно-естонського проекту «Міксіке в Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії та Міністерства освіти і науки України.

Учасником проекту можуть стати учні (віком від 6 років), їх батьки та вчителі, студенти тощо. Станом на 2 березня 2016 року на сайті проекту зареєстровано 40 563 користувача, з яких 1 069 – вчителі ЗНЗ. У заходах проекту у 2014-2016 рр. взяли участь учні з понад 1 100 навчальних закладів зі всіх областей України.

ПРО НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

МІКСІКЕ – освітнє онлайнове середовище: http://lviv.miksike.net.

Слово «міксіке» в перекладі з естонської – «чомучка».

Середовище Міксіке створено у 1994 році в Естонії і успішно використовується у навчальних закладах країни вже понад 20 років. Окрім Естонії, у середовищі Міксіке тривалий час працюють вчителі, учні та їх батьки в Латвії, Литві, Словенії. Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи.

Міксіке – освітнє онлайнове середовище, що надає можливість вчителям, учням і батькам створювати, використовувати, зберігати та поширювати авторські навчальні онлайнові матеріали (інтерактивні вправи, дидактичні матеріали, вікторини тощо), а також використовувати колекцію навчальних матеріалів, яку створили інші педагоги-учасники проекту.

Середовище Міксіке можуть використовувати вчителі різних шкільних предметів на різноманітних етапах навчання та виховання. Це ефективний інструмент для різнобічного саморозвитку та самовдосконалення особистості.

На сайті розмежовані права вчителя та учня, що дозволяє педагогам створювати власне навчальне середовище класу, паралелі, школи. Використовувати інструменти сайту для навчання, виконання домашніх завдань, підготовки до контрольних та змагань, а також у різноманітних позакласних заходах.

Середовище дозволяє вчителю створювати та зберігати власну колекцію дидактичних матеріалів, що в результаті утворює спільну колекцію учасників проекту, яка поповнюється та використовується за принципом «я для всіх і всі для кожного».

Також сайт містить прості у використанні інструменти для створення інтерактивних вправ, які дозволяють в ігровій формі запам’ятовувати складні визначення, поняття, правопис слів, значення іноземного слова та його правопис тощо.

Середовище допомагає перетворювати нудний процес запам’ятовування на цікавий захоплюючий процес, а ще допомагає учням і вчителям доводити оточуючим, що нецікавих і складних наук не буває.

ПРО ЗМАГАННЯ ПРАНГЛІМІНЕ

Прагліміне – онлайновий математичний тренажер, платформа для проведення тренувань і змагань з усного рахунку для всіх зареєстрованих користувачів незалежно від віку (http://lviv.miksike.net/#pranglimine).

Змагання з усного математичного рахунку Прангліміне проводяться у 5 країнах-учасницях програми (Естонія, Литва, Латвія, Словенія, Україна) у кілька етапів. І етап – онлайновий, що передбачає виконання завдань трьох майданчиків; ІІ етап – регіональні фінали, очний етап, у якому беруть участь переможці та призери онлайнового етапу; ІІІ етап – Національний етап, очний етап, у якому беруть участь переможці регіональних фіналів та призери національного рейтингу фіналістів; ІV етап – міжнародний, у якому команда переможців та призерів Національного фіналу представляють Україну.

Завдання усіх етапів виставляються та виконуються на сайті у реальному часі, процес змагань можна спостерігати безпосередньо на сайті проекту. Підведення підсумків відбувається миттєво по завершенні виконання завдань.

ПРО ПРОЕКТ «МІКСІКЕ В УКРАЇНІ»

У 2011 році розпочалась співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії.

У 2011-2013 роках проект «Міксіке в Україні» реалізовувався у Криму.

У 2014 році, у зв'язку із соціально-політичними подіями в Україні, проект продовжив свою роботу на материковій Україні. Пілотним регіоном для реалізації проекту було обрано Львівську область.

Успішний досвід реалізації проекту у 2014-2015 навчальному році знайшов підтримку у Міністерстві освіти і науки України (лист МОН від 26.03.2015 р. № 2/2-14-600-15), дозволив організаторам та донорам проекту ініціювати його продовження та поширення в інших регіонах України.

Всі заходи в рамках проекту «Міксіке в Україні» для навчальних закладів України безкоштовні.

Мета проекту: впровадження та розвиток онлайнового навчання у загальноосвітніх навчальних закладах України, навчання вчителів використанню онлайнових інструментів у навчально-виховному процесі, створення дидактичних та методичних матеріалів за допомогою онлайнових ресурсів. Створення умов для вільного спілкування учнів Естонії та України, а також інших країн, які використовують платформу Міксіке, розвиток міжнародних зв’язків між педагогами та учнями.

Як долучитись до проекту: Для участі в проекті достатньо зареєструватися на сайті.

Всі інструктивні матеріали та контакти координаторів знаходяться на головній сторінці сайту: http://lviv.miksike.net.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

«Кольоровий тиждень» в НРЦ «Левеня» «Кольоровий тиждень» в НРЦ «Левеня» Опубліковано: П`ятниця, 20 грудня 2019 А ви знаєте, що колір має різне значення, енергетику, піднімає настрій і навіть апетит? Різнобарвними пазлами складався цей тиждень для учнів Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня» тому, що з 16 по 21 грудня 2019 року в ІІІ відділенні проходив «Кольоровий...

Переглядів: 352 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

                            Нумо, хлопці ! Нумо, хлопці ! Опубліковано: Понеділок, 16 грудня 2019 Учні 5-9 класів  Гостинцівської ЗОШ І-ІІ ступенів Мостиського району 06.12.2019 року зібралися на спортивному святі – змаганні «Нумо, хлопці!», присвяченому Дню Збройних Сил України, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто відпочити. Організувала і провела захід педагог-організатор...

Переглядів: 292 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook