Період публікації:

від

до

Категорія:

У Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини розпочався Тиждень відділу технічної творчості (фото)

Опубліковано: Четвер, 03 березня 2016 

min
max

29 лютого в рамках проекту «50 кроків до успіху» у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини розпочався Тиждень відділу технічної творчості.

В урочисто-піднесеній атмосфері відбулася передача творчої естафети від Школи народного танцю «Серпанок» до відділу технічної творчості. З побажаннями плідної праці, творчих успіхів, нових вражень виступив директор ЦТДЮГ О. Кузик.

Щиро та сердечно привітала прибулих гостей завідувач відділу З. Степанишин, а також представила мультимедійну презентацію, у якій оглядово висвітила напрямки роботи. Вона наголосила що тому, що дитяча технічна творчість в цілому – це такий вид позашкілля, де вихованці знайомляться з різноманітним світом техніки, зокрема, опановують технологію креслення, моделювання і конструювання. Це перший прояв щодо формування обґрунтованого вибору майбутньої професії, усвідомлення значення новаторства й винахідництва, це – формування майбутньої технічної еліти України і майбутнього нашої економіки.

Для початкового знайомства з відділом була підготована виставка усіх гуртків у фойє другого поверху, а також презентація їх діяльності, яка супроводжувалася запуском діючих моделей.

У спортивному залі демонструвалися польоти радіокерованого літака. На закінчення у двох класах відбулися майстер-класи з квілінгу та початкового технічного моделювання.

На відкриття свята, окрім гуртківців відділу, приїхали учні з філій Центру творчості – СЗШ № 55 (керівник гуртка Ю. Припутень) та з Львівської школи-інтернату № 2 (керівники гуртків Н. Титаренко та О. Черняк).

Упродовж тижня відділ технічної творчості запрошує відвідати та познайомитися з усіма напрямами роботи, зокрема:

  • початково-технічними – «Основи просторового моделювання», «Початкове технічне моделювання», «Технічне моделювання, дизайн та архітектура», «Орігамі та геометричне моделювання»;
  • предметно-технічними – «Електромеханічне моделювання», «Радіотехнічне моделювання»;
  • інформаційно-технічними – «Комп’ютерна лабораторія»;
  • спортивно-технічні – «Ракетомоделювання та конструювання повітряних зміїв». «Автомоделювання (кордові та радіокеровані моделі)», «Авіамоделювання».

На вас чекають різноманітні майстер-класи, оглядові виставки, спілкування у товаристві однодумців за адресою: м. Львів, вул. Вахнянина, 29, ЦТДЮГ.

Немає коментарів

Схожі статті:

На Погулянці у Львові стартує проект «15 подихів весни» На Погулянці у Львові стартує проект «15 подихів весни» Опубліковано: Вівторок, 27 лютого 2018 Центр творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» м. Львова розпочинає 1 березня масштабний мистецько-спортивно-творчо-розважальний проект «15 подихів весни», який дозволить сформувати новий погляд на позашкілля та окреслити перспективи розвитку задля майбутнього молоді. Організатори запрошують...

Переглядів: 455 Коментарів: 0

Проекти, програми, акції

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини запрошує школярів у літні табори Центр творчості дітей та юнацтва Галичини запрошує школярів у літні табори Опубліковано: Вівторок, 06 Червня 2017 У червні 2017 року Центр творчості дітей та юнацтва Галичини запрошує школярів у літні табори. 26 травня – 9 червня Танцювальний табір «Віка-данс» Профільний табір з бальних танців. У програмі табору – вправи на витривалість, вправи на гнучкість (фітнес), танцювальні лекції (європейська, латиноамериканська...

Переглядів: 1166 Коментарів: 0

Середня, дошкільна та позашкільна освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини
Ми у Facebook
Ми у Facebook