Період публікації:

від

до

Категорія:

Участь колективу Міжрегіонального центру ПТО ХМД у конкурсі «Нелегкий прорив легкої промисловості» (фото)

Опубліковано: Четвер, 03 березня 2016 

min
max

Колектив Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львова нагороджено дипломом за І місце в номінації «Сучасні колекції дитячого одягу» у конкурсі  «Нелегкий прорив легкої промисловості», який відбувся 26-27 лютого 2016 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Конкурс проходив за підтримки Міністерства освіти й науки України та Міністерства культури України, в ході якого проводилися прес-конференція, виставка та покази мод.

Мета конкурсу – об’єднання всіх суб’єктів легкої промисловості в єдиний живий комплекс, зміна стереотипів сприйняття галузі у суспільстві, підвищення престижу професій в швейній галузі, популяризація профтехосвіти та профорієнтація серед учнів.

У конкурсі взяли участь 24 заклади системи професійно-технічної освіти з усієї України, які представили на розгляд журі 38 колекцій одягу, створеного учнями училищ, ліцеїв та коледжів під керівництвом тренерів-дизайнерів та майстрів виробничого навчання.

В журі конкурсу були відомі українські дизайнери Серж Смолін та Іван Фролов, режисер-постановник Ukrainian Fashion Week Валерій Топал.

У програмі також брали участь засновник компанії «Текстиль-Контакт» та Ukrainian Fashion Week Олександр Соколовський, виконавчий директор «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт, директор виставки «Київфешн» Яна Чернявська, засновники Mercedes-Benz Fashion Week, дизайнери, виробники одягу та взуття.

В рамках проекту вперше для роботодавців створено Каталог учбових закладів України, які готують кадри для швейної галузі.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 339 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 258 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook