Період публікації:

від

до

Категорія:

Визначено переможців всеукраїнських конкурсів для учнів та вчителів англійської мови

Опубліковано: Вівторок, 01 березня 2016 

min
max

Міжнародне видавництво MM Publications спільно з Міністерством освіти і науки України провело всеукраїнські конкурси для учнів та вчителів англійської мови в рамках освітніх заходів, направлених на вивчення англійської мови в навчальних закладах.

Конкурсні роботи потрібно було надіслати до 1 лютого, а 1 березня журі конкурсу оголосило переможців.

Як повідомили організатори, завдання конкурсу для учнів полягало в написанні твору на тему: «My Motherland: the place where I live / the place I love the most» («Моя Батьківщина: там, де я живу / місце, яке я найбільше люблю»). Для участі в конкурсі для вчителів учасникам необхідно було скласти три креативні завдання для проведення лінгвокраїнознавчого заняття з англійської мови на тему: «Ukrainian Culture Time» («Час української культури»).

Протягом трьох місяців у конкурсах взяли участь понад 5 000 учнів та близько 500 вчителів англійської мови. Конкурсні роботи надходили з найвіддаленіших куточків нашої країни, вражали своєю майстерністю та демонстрували професіоналізм виконавців.

Зазначимо, що Львівську область на конкурсі представляли 257 учнів, четверо з них зайняли треті призові місця. Зокрема, у середній віковій категорії – Пешко Дзвина, Берчук Вікторія, Оселедцева Лана, у старшій віковій категорії – Пітула Софія.

Подивитися учасників конкурсу для учнів за областями.

Зі списком призерів можна ознайомитись за посиланням.

На переможців кожної вікової категорії чекають екшн-камери у подарунок від MM Publications.

Призери, які зайняли другі та треті місця, в свою чергу, отримають зручні рюкзаки та книги для читання від видавництва MM Publications.

У конкурсі для вчителів «Ukrainian Culture Time» обрано п’ятірку переможців, яка відправиться за кордон з метою проходження курсу підвищення кваліфікації. Серед них – Бігун Ірина Богданівна, м. Львів, Гімназія міжнародних відносин ім. В. Стуса.

Немає коментарів

Схожі статті:

Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна – 2019» Триває прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна – 2019» Опубліковано: П`ятниця, 03 січня 2020 Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019». Конкурс є відкритим та направлений на підтримку проектів, проходить щорічно і його часовими рамками є календарний рік. Метою конкурсу є підтримка та розвиток ефективного соціально-орієнтованого...

Переглядів: 830 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Молодь Львівщини запрошують до участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020» Молодь Львівщини запрошують до участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020» Опубліковано: П`ятниця, 27 грудня 2019 Громадська організація «Всеукраїнська водне товариство «Вотернет» оголошує про початок прийому робіт на конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020» (ВЮВП) – національний етап Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize». Конкурс покликаний об'єднати інтелектуальні та творчі здібності...

Переглядів: 495 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook