Період публікації:

від

до

Категорія:

ЗС України поповнили 200 офіцерів Національної академії сухопутних військ (фото)

Опубліковано: Понеділок, 29 лютого 2016 

min
max

У суботу, 27 лютого, відбувався урочистий випуск близько двох сотень молодих офіцерів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Привітав молодих офіцерів голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Ваша професія – захищати Україну. Ще два роки тому ця професія була до кінця незрозуміла українському народу, бо була пошматована, знівельована і неоцінена. Ще рік тому українська армія залишала Дебальцеве, – зазначив Олег Синютка. – Сьогодні український солдат є одягнений, нагодований і отримує нову техніку, щоб надійно захищати Україну. Ми сьогодні не одні. Разом з нами стоїть пліч-о-пліч весь цивілізований світ, адже ми захищаємо не лише свою землю, а й увесь світ. На вашу долю випало велике випробування – ви повинні виконати історичну місію та відновити територіальну цілісність нашої держави. Для цього у вас є професійність і наш український дух. Бажаю всім нам перемоги!»

За часи існування навчального закладу відбулося понад 80 випусків офіцерів. За роки незалежності України – це вже 23-й випуск молодих лейтенантів та другий достроковий випуск в Національній академії сухопутних військ.

Сотні вихованців Національної академії беруть активну участь в антитерористичній операції. Чимало із них за мужність та героїзм відзначені державними нагородами, і з кожним днем їх кількість зростає.

Указами Президента України п’ятеро колишніх вихованців військово-навчального закладу нагороджені найвищою державною відзнакою – званням Героя України. 158 офіцерів відзначені орденами Богдана Хмельницького різних ступенів та 44 – отримали ордени «За мужність» різного ступеня. Чимало військовослужбовців, які отримали військовий фах у Львові, відзначені медалями «За військову службу Україні», «За бездоганну службу» та «Захиснику Вітчизни».

Слід зазначити, що більше половини випускників академії поповнять лави Сухопутних військ Збройних Сил України. Багато офіцерів армійського вишу служитимуть у частинах безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, високомобільних десантних військах. Окрім того, випускники служитимуть у Повітряних Силах та Військово-Морських Силах Збройних Сил України.

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львівській політехніці розпочався черговий семестр за проектом «Україна – Норвегія» з перепідготовки колишніх військовослужбовців У Львівській політехніці розпочався черговий семестр за проектом «Україна – Норвегія» з перепідготовки колишніх військовослужбовців Опубліковано: Вівторок, 25 вересня 2018 Четвертий рік поспіль в Інституті адміністрування і післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» реалізується спільний українсько-норвезький проект з перепідготовки і соціальної адаптації військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України, інших силових...

Переглядів: 231 Коментарів: 0

Вища освіта

У Львівській політехніці навчають колишніх військовослужбовців за проектом «Україна-Норвегія» (фото) У Львівській політехніці навчають колишніх військовослужбовців за проектом «Україна-Норвегія» (фото) Опубліковано: П`ятниця, 01 Червня 2018 У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулось урочисте вручення свідоцтв про додаткову освіту слухачам курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей, а також воїнів АТО. Навчання організоване за проектом «Україна...

Переглядів: 303 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook