Період публікації:

від

до

Категорія:

Колегія відділу освіти

Опубліковано: Субота, 27 лютого 2016 

min
max

Відповідно до плану роботи відділу освіти Мостиської  райдержадміністрації 25 лютого 2016 року проведено чергове засідання  колегії. На заході були присутні працівники відділу освіти, керівники навчальних закладів району, методисти  РМК  та голова районної організації профспілки працівників освіти.

Порядок денний передбачав розгляд ряду актуальних освітянських питань :

  • Про виконання угоди між районною організацією профспілки працівників освіти та відділом освіти в частині соціального захисту педагогічних працівників ;
  • Забезпечення виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку щодо забезпечення здобуття  повної  загальної середньої освіти ;
  • Презентація досвіду роботи Мостиської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів та Пнікутського НВК.

 

По – першому питанню доповідала голова Мостиської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Погуц Олександра Гнатівна .  Зазначила, що завдяки спільній принциповій позиції сторін вдалось забезпечити своєчасну і повну виплату поточної заробітної плати  та відпускних .Актуальною  та гострою проблемою у 2015 році було питання оптимізації загальноосвітніх навальних закладів та скорочення чисельності працівників. Завдяки позиціям профспілкових органів та виваженим рішенням органів місцевого самоврядування закрито лише Макунівську ЗОШ І-ІІ ступенів та Волесадківську І ступеня. Зупинилася і на інших колективно - договірних  умовах регулювання трудових та соціально- економічних відносин сторін.

Начальник відділу освіти Мостиської  райдержадміністрації Чернега  Валентина Григорівна ознайомила присутніх з ходом фінасово-господарської  діяльності, презентуючи цифрові показники та окреслила  завдання на перспективу.

Актуальним залишається питання   щодо виконання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку у навчальних закладах.  Виступ методиста районного методичного кабінету Бішко Марії Андріївни був насичений аналітичними  даними та рекомендаціями щодо покращення  даної ділянки роботи.

Директор Мостиської ЗОШ №1 І- ІІІ ступенів Сидорак Михайло Михайлович та директор Пнікутського НВК Гоян Іван Дмитрович  підготували презентаційні матеріали, в яких представили    матеріально- технічну  бази шкіл,  здобутки у навчально – виховному процесі, творчі досягнення педагогічного колективу.

Підсумком засідання колегії стало прийняття рішень щодо покращення роботи освітніх закладів.

Після колегії проведено нараду з керівниками ЗНЗ і ПНЗ з оперативних питань. Начальник відділу освіти Чернега В.Г. акцентувала увагу директорів навчальних закладів на необхідності  взаємодії адміністрації ЗОШ із органами місцевого самоврядування з питань організації харчування учнів та їх підвезення шкільними автобусами. Також на нараді обговорені питання: підготовки та проведення ЗНО у 2016 році; дотримання вимог Типового положення про атестацію педпрацівників при визначенні кандидатів на присвоєння педагогічних звань; стан діловодства у навчальних закладах; декларування доходів за 2015 рік.

 

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації  Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Опубліковано: П`ятниця, 26 лютого 2016 25 лютого в залі засідань Дрогобицької райдержадміністрації відбулося засідання колегії відділу освіти, в якому брали участь голови Дрогобицької районної державної адміністрації Максим Лісогор та Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко,...

Переглядів: 1308 Коментарів: 0

Відділи освіти
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook