Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбулась презентація науково-популярного видання «Львів банківський»

Опубліковано: П`ятниця, 26 лютого 2016 

min
max

25 лютого відбулась презентація науково-популярного видання «Львів банківський». Книгу створено з ініціативи Львівського інституту УБС та Асоціації банків Львівщини у видавництві «Апріорі».

Серед авторів – історик Богдан Білан, Кандидат історичних наук, доцент ЛІ УБС Зоряна Комаринська, ректор УБС Тамара Смовженко, начальник відділу економічної роботи НБУ у Львівській області Володимир Васюта.

Видання розповідає про історію банківського Львова на прикладі 20 банківських установ, що стали найвпливовішими в історії Львова та викликають найбільший інтерес з точки зору впливу на розвиток не лише фінансового, а й суспільного та культурного життя.

«Поєднання давнього і нового, врахування досвіду минулого й рух уперед завжди були характерними ознаками банківського Львова», – сказано у передмові.

Окрім цікавих історичних фактів та свідчень особлива увага приділена ілюстративному оформленню: фото інтер’єру та екстер’єру, елементів декору, професійного побуту банківських приміщень, копії документів, цінних паперів, грошових знаків банківської техніки тощо.

«Львів дуже багатогранне місто, яке здавна славиться архітектурою. У книзі дуже вдало підібране ілюстративне оформлення, – ділиться враженнями керуючий Західного комерційного макрорегіону ПАТ «Укрсоцбанк» Олег Сергєєв. – Львів – бездонний, безцінний, його можна відкривати знов і знов. Ця книжка народилася і показала Львів ще з однієї сторони. Це дійсно дуже цінне видання».

За словами керівника проекту, проректора Університету банківської справи Олексія Другова, ця книга стала результатом спільної роботи науковців, банкірів, істориків, видавців. «Книга насичена фактами, цінними спогадами, тому стане цікавою для широкої читацької аудиторії», – зазначив Олексій Другов під час презентації.

Богдан Білан каже, що у кожному банку знаходились ентузіасти, які з захопленням розповідали про цікаві деталі, історичні свідчення та спогади.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

У Львівській політехніці відбудеться презентація видання «Україна: історія Конституції» за участю Миколи Томенка У Львівській політехніці відбудеться презентація видання «Україна: історія Конституції» за участю Миколи Томенка Опубліковано: Середа, 18 травня 2016 18 травня у приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться презентація видання «Україна: історія Конституції» за участю його автора – відомого українського політика та громадського діяча, народного депутата України IV-VIII скликань, колишнього заступника Голови Верховної Ради...

Переглядів: 484 Коментарів: 0

Вища освіта

У Львові пройде Форум соціальних проектів Університету банківської страви У Львові пройде Форум соціальних проектів Університету банківської страви Опубліковано: П`ятниця, 13 травня 2016 Сьогодні, 13 травня, у приміщенні «Віденської кав'ярні» (м. Львів, пр. Свободи, 12) відбудеться Форум соціальних проектів ДВНЗ «Університет банківської справи». Початок – о 10.00 год. У програмі заходу – презентація восьми найуспішніших соціальних ініціатив, які вдалося реалізувати Університету банківської...

Переглядів: 943 Коментарів: 0

Вища освіта
Анонси
Календар подій
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook