Період публікації:

від

до

Категорія:

Завершується реєстрація учасників Міжнародного конкурсу шкільних медіа

Опубліковано: П`ятниця, 26 лютого 2016 

min
max

1 березня завершується прийом робіт для участі в ХІХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа.

У конкурсі можуть брати участь медіа шкіл, гімназій, ліцеїв, а також медіа професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів, які були видані або вийшли в ефір з 1 вересня 2015 по 1 березня 2016 року. Види робіт, які будуть прийматися на конкурс: стінна газета, друкована газета, Інтернет-видання, телерепортаж, репортажне фото, радіорепортаж.

Цьогоріч передбачено 18 номінацій конкурсу. Це зокрема, «Краще медіа», «Краща шкільна газета», «Краща газета ПТНЗ», «Краща газета юнкорівського об’єднання», «Краще медіа міжнародного учасника», «Краща газета за змістом», «Кращий автор шкільних медіа», «Найоригінальніша газета», «Краще електронне видання», «Краща друкована газета», «Краща стінна газета», «Краща мультимедійна редакція». Також існує Номінація імені міського голови м. Миколаєва 2000-2013 рр. Володимира Чайки та Спеціальна відзнака імені голови Національної спілки журналістів України 1997-2012 рр. Ігоря Лубченка «На захисті свободи слова».

Також конкурсом передбачено і спеціальні номінації:

  • Кращий матеріал про воїнів героїв (за підтримки Держтелерадіо України);
  • Кращий матеріал на тему євроінтеграції України (за підтримки Представництва ЄС в Україні);
  • Висвітлення теми законності та правопорядку (за підтримки Міністерства внутрішніх справ України);
  • Висвітлення міжнародної співпраці України в шкільних медіа (за підтримки Міністерства закордонних справ України);
  • За внесок у розвиток освіти;
  • Краще репортажне фото;
  • Кращий телерепортаж;
  • Кращий радіорепортаж.

Для участі в ХІХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа необхідно до 1 березня відправити конкурсні роботи з заявкою на участь у конкурсі за адресою: 54020, Україна, м. Миколаїв, вул. Даля, 11а, з поміткою: «Міжнародний конкурс шкільних медіа». Контактний телефон: (0512) 50-00-30.

Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться 28-30 квітня у Миколаєві.

Довідка:

Міжнародний конкурс шкільних медіа – це захід, який дозволяє учням середніх навчальних закладів проявити себе в якості журналіста, допомагає підвищити прозорість сфери середньої освіти шляхом демократизації шкільних медіа.

Традиційно організаторами Міжнародного конкурсу шкільних медіа виступають: Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України і Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв).

Минулого року участь у конкурсі взяли 1 675 стінних, друкованих, електронних газет, фото-, теле- та радіорепортажів з понад 700 закладів середньої та позашкільної освіти з усіх областей України, а також Болгарії, Греції, Польщі, Білорусі, Грузії, Росії, Молдови та інших країн.

Немає коментарів

Схожі статті:

20 українських шкіл, закладів позашкілля та профосвіти отримають сучасні медіастудії – стартував конкурс 20 українських шкіл, закладів позашкілля та профосвіти отримають сучасні медіастудії – стартував конкурс Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019 У 20 українських школах, профтехах та закладах позашкілля встановлять сучасні медіастудії – учні зможуть створювати якісніші матеріали для своїх редакцій. Про це йшлося під час пресбрифінгу щодо запуску Всеукраїнської програми розвитку шкільних медіа Youth MediaLab 2019-2020 за участі представників МОН...

Переглядів: 543 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Поїздка учнів НРЦ  «Левеня» на Міжнародний конкурс у Словаччину Поїздка учнів НРЦ «Левеня» на Міжнародний конкурс у Словаччину Опубліковано: Четвер, 18 квітня 2019 З 10 по 13 квітня 2019 року на запрошення United Boarding School міста Левоча (Словаччина), учень 1-го класу і учениці 4-го класу Комунального закладу Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «Левеня»» взяли участь у 19-х Міжнародних змаганнях з орієнтування в просторі та мобільності...

Переглядів: 345 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook