Період публікації:

від

до

Категорія:

Безсмертна Леся Українка була і є, повік жива

Опубліковано: П`ятниця, 26 лютого 2016 

min
max

Нещодавно в Сокальській санаторній школі–інтернат  вихователь 2 класу Мартинюк О.Б. провела зі своїми вихованцями музично-тематичну композицію, присвячену 145-й  річниці від дня народження Лесі Українки на тему : «Ти себе Українкою звала».

Учасники  свята  заочно зустрілися з маленькою Лесею і разом з нею пройшли життєвим і творчим шляхом поетеси, побували на Волині в с.Колодяжному, у найріднішому для Лесі Українки куточку, звідки вона черпала наснагу для творчості.

Діти пригадали її поезію «Надія», Конвалія», «Як дитиною бувало…» , «Вишеньки», «На зеленому горбочку…», «Тішся, дитино, поки ще маленька…». З інсценізації познайомилися з героями казки "Лелія" та вірша "Мамо, іде вже зима". Враження від побаченого підсилювало барвисте оформлення залу та використання сучасних мультимедійних засобів, діти із захопленням  переглянули відео презентацію «Ні, я жива , я буду вічно жити !..»

Дякуймо долі, що зродила на нашій землі – геніальну доньку українського народу - Лесю Українку, яка стала символом і гордістю нашої держави.

То ж будемо і ми вже з дитячих літ вчитися терпінню, вірі, любові та надії у нашої неповторної Лесі. Вона закликає нас перемагати всі труднощі, завжди залишатися вірними своїй Батьківщині.

Вихователь 2 класу - Мартинюк О.Б.

Немає коментарів

Схожі статті:

День пам’яті Лесі Українки (фото) День пам’яті Лесі Українки (фото) Опубліковано: Понеділок, 29 лютого 2016 25 лютого 2016 року у Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулося свято з нагоди 145-річчя з Дня народження Лесі Українки під назвою «Ні, я жива, я буду вічно жити…». Свято підготували вчителі-словесники Хриплюк Н.А., Лакіш Р.П., Полозяк Т.І., Дубик О.Б. Під час свята було продемонстровано відео-презентацію...

Переглядів: 1337 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

«У змаганні з долею». Приурочено 145 річниці з дня народження Лесі Українки. (фото) «У змаганні з долею». Приурочено 145 річниці з дня народження Лесі Українки. (фото) Опубліковано: Понеділок, 29 лютого 2016 "Ні, я жива, я вічно буду жити…" - це пророчі, легендарні слова мужньої, цілеспрямованої, сильної жінки. З великою пошано, гордістю, днями у 7-а класі Сокальської санаторної школи-інтернату ми говорили про видатну українську поетесу Лесю Українку. Основну увагу учнів було зосереджено на усвідомленні...

Переглядів: 1178 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook