Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації

Опубліковано: П`ятниця, 26 лютого 2016 

min
max

25 лютого в залі засідань Дрогобицької райдержадміністрації відбулося засідання колегії відділу освіти, в якому брали участь голови Дрогобицької районної державної адміністрації Максим Лісогор та Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутат Львівської обласної ради, голова Дрогобицької районної організації профспілки працівників освіти і науки Ольга Грицик.

Очільники району акцентували на важливості впровадження мікропроектів у зміцненні матеріальної бази освіти, розумної економії енергоносіїв під час зимових канікул, підтримали пропозиції щодо впровадження вивчення в школах автосправи, тракторної справи.

«Директорам шкіл потрібно відповідальніше ставитись до економії коштів за енергоносії», - наголосив Максим Лісогор.

Михайло Сікора, продовжуючи цю думку зауважив, що в січні, коли в школах були  канікули деякі керівники навчальних закладів використали більше газу, ніж в грудні, коли йшов навчальний процес, а за це треба відповідати.

В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко проаналізував стан виконання Програми розвитку освітньої галузі району на 2013-2017 рр. Особливу увагу він приділив питанням розвитку дошкілля, роботі з обдарованими школярами, проблемі харчування учнів, економії енергоносіїв, зміцненню матеріальної бази навчальних закладів. Девізом результативності навчально-виховного процесу, за його словами,  має стати «Талановитий керівник-творчий учитель-обдарована дитина».

Члени колегії та керівники навчальних закладів району почули інформацію методиста Дарії Грицик про доцільність та ефективність використання годин варіативної складової навчального плану загальноосвітніх закладів освіти.

З роботою навчальних закладів району щодо попередження дитячого травматизму ознайомив присутніх головний спеціаліст відділу освіти Ярослав Куцик. Було розглянуто питання реалізації Комплексної програми профілактики злочинності у Дрогобицькому районі.

Немає коментарів

Схожі статті:

Методичний міст між педагогами Яворівщини та Дрогобиччини Методичний міст між педагогами Яворівщини та Дрогобиччини Опубліковано: Четвер, 11 жовтня 2018   10 жовтня з метою вивчення досвіду педагогічних працівників відбувся методичний міст-семінар «Інноваційна діяльність - крок до вдосконалення майстерності педагога», який для заступників директорів з виховної роботи організували методист відділу освіти Яворівської РДА Галина Каліцінська та методист...

Переглядів: 501 Коментарів: 0

Відділи освіти

Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Відбулася колегія відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації Опубліковано: Понеділок, 04 січня 2016 30 грудня 2015 року в залі методичного кабінету відбулося засідання колегії відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації. В.о. керівника відділу освіти Іван Стецко підвів підсумки роботи освітян за  2015 рік. Особливу увагу він приділив питанням бюджету освіти, роботі навчальних закладів...

Переглядів: 10681 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook