Період публікації:

від

до

Категорія:

Учителі Львівщини підвищуватимуть кваліфікацію за допомогою онлайн-конкурсу

Опубліковано: Вівторок, 23 лютого 2016 

min
max

Міністерство освіти і науки України спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» оголошує про початок реєстрації на конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів. Мета конкурсу – підвищення предметної компетентності й рівня тестологічних знань вчителів.

Участь у конкурсі – безкоштовна. Конкурс не має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.

Конкурс «Геліантус-учитель» проходитиме анонімно, а переможців буде названо й нагороджено тільки за умови, що вони самі побажають цього.

Для проведення конкурсу передбачається використання дворівневих тестів.

Основна частина тесту складатиметься із 16 завдань і пропонуватиметься для всіх вчителів природничих дисциплін. Завдання в цій частині матимуть таку саму тематику, що й завдання конкурсу «Геліантус» для учнів, але будуть менш спеціалізованими.

Другий блок складатиметься з чотирьох складніших завдань з певної спеціальності (фізики, хімії, біології, географії або початкові класи). Тематика завдань зберігатиметься, утім для їхнього виконання будуть необхідні більш глибокі знання предмета.

Реєстрація учасників триватиме до 22 березня (включно). Конкурс відбудеться 23 березня.

Докладнішу інформацію щодо порядку реєстрації, участі та умов проведення конкурсу Ви знайдете на сайті гри «Геліантус» у розділі «Геліантус-учитель» (http://helianthus.com.ua/teacher), а також за телефонами: 050-837-55-89; 068-442-48-60; 093-701-03-77 (оргкомітет конкурсу).

Немає коментарів

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook