Період публікації:

від

до

Категорія:

Дітей запрошують на конкурс малюнків «Тарасовими стежками»

Опубліковано: Вівторок, 23 лютого 2016 

min
max

Львівське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка проводить щорічний дитячо-юнацький мистецький конкурс «Тарасовими стежками».

Мета і завдання конкурсу: пропагування творчого доробку генія української нації Т.Г. Шевченка; усвідомлення значущості й актуальності творів Кобзаря; формування національної свідомості в шкільної та студентської молоді; залучення молоді до вшанування і відзначення Шевченківських днів; залучення дітей і молоді до образотворчого мистецтва; виявлення та підтримка творчої молоді.

Конкурс проводиться серед учнів середніх та художніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів ВНЗ І-IV р.а., віком до 19-ти років у двох вікових групах: 1 група – до 14 років; 2 група – від 14 років. Окрема категорія – учні та студенти мистецьких навчальних закладів.

Конкурсантам потрібно проілюструвати улюблені твори Т. Шевченка, відобразити події із його життя, його мрії про майбутнє, а також сучасну Україну.

Номінації конкурсу:

  • найулюбленіший твір Т. Шевченка;
  • одна з сторінок життя Т. Шевченка;
  • Шевченкові мрії про майбутнє.

Конкурс проводиться у 2 етапи:

  • перший етап – до 25 квітня – роботи подаються у районні осередки товариства «Просвіта», де визначаються кращі роботи;
  • другий етап – до 1 травня – кращі роботи з районних осередків товариства «Просвіта» подаються у Львівське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка (адреса: 79008, м. Львів, вул. Друкарська, 6). Роботи також можуть подаватися авторами самостійно.

Зазначимо, що на конкурс допускаються 1-3 роботи одного автора у кожній номінації, або у одній з поданих. Роботи автору не повертаються і є власністю ЛОО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

За довідками звертатись за тел.: 066-241-43-90; 068-917-35-46, або e-mail: prosvita_lviv@ukr.net.

Додаток:

Немає коментарів

Схожі статті:

Школярів запрошують до участі в конкурсі малюнків «Тарасовими стежками» Школярів запрошують до участі в конкурсі малюнків «Тарасовими стежками» Опубліковано: П`ятниця, 10 березня 2017 Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка оголошує дитячо-юнацький конкурс мистецький «Тарасовими стежками». До участі запрошують учнів середніх та художніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів ВНЗ І-IV рівня акредитації, віком до 19-ти років...

Переглядів: 100 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Цього тижня у Львові оберуть переможців виставки дитячих робіт «Я і мій друзяка Спорт» Цього тижня у Львові оберуть переможців виставки дитячих робіт «Я і мій друзяка Спорт» Опубліковано: Вівторок, 28 березня 2017 «Я і мій друзяка Спорт» – у головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури презентували обласну виставку дитячих творчих робіт. Показ відбувався в межах виконання Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року. Мистецький захід «Я і мій...

Переглядів: 2 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Дітям учасників АТО організували екскурсію аеропортом «Львів» (фото)

Днями дітям учасників АТО зі Львівщини у межах соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» організували цікаву та пізнавальну екскурсію Міжнародним аеропортом «Львів». Про це інформують організатори заходу. Під...

 

 

Ціль Координаційного медіа-центру ЛОДА з питань мобілізації та АТО це висвітлення подій АТО та мобілізації у Львівській області

 


Ми у Facebook
Ми у Facebook