Період публікації:

від

до

Категорія:

Дітей запрошують на конкурс малюнків «Тарасовими стежками»

Опубліковано: Вівторок, 23 лютого 2016 

min
max

Львівське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка проводить щорічний дитячо-юнацький мистецький конкурс «Тарасовими стежками».

Мета і завдання конкурсу: пропагування творчого доробку генія української нації Т.Г. Шевченка; усвідомлення значущості й актуальності творів Кобзаря; формування національної свідомості в шкільної та студентської молоді; залучення молоді до вшанування і відзначення Шевченківських днів; залучення дітей і молоді до образотворчого мистецтва; виявлення та підтримка творчої молоді.

Конкурс проводиться серед учнів середніх та художніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів ВНЗ І-IV р.а., віком до 19-ти років у двох вікових групах: 1 група – до 14 років; 2 група – від 14 років. Окрема категорія – учні та студенти мистецьких навчальних закладів.

Конкурсантам потрібно проілюструвати улюблені твори Т. Шевченка, відобразити події із його життя, його мрії про майбутнє, а також сучасну Україну.

Номінації конкурсу:

  • найулюбленіший твір Т. Шевченка;
  • одна з сторінок життя Т. Шевченка;
  • Шевченкові мрії про майбутнє.

Конкурс проводиться у 2 етапи:

  • перший етап – до 25 квітня – роботи подаються у районні осередки товариства «Просвіта», де визначаються кращі роботи;
  • другий етап – до 1 травня – кращі роботи з районних осередків товариства «Просвіта» подаються у Львівське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка (адреса: 79008, м. Львів, вул. Друкарська, 6). Роботи також можуть подаватися авторами самостійно.

Зазначимо, що на конкурс допускаються 1-3 роботи одного автора у кожній номінації, або у одній з поданих. Роботи автору не повертаються і є власністю ЛОО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

За довідками звертатись за тел.: 066-241-43-90; 068-917-35-46, або e-mail: prosvita_lviv@ukr.net.

Додаток:

Немає коментарів

Схожі статті:

Школярів запрошують до участі в конкурсі малюнків «Тарасовими стежками» Школярів запрошують до участі в конкурсі малюнків «Тарасовими стежками» Опубліковано: П`ятниця, 10 березня 2017 Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка оголошує дитячо-юнацький конкурс мистецький «Тарасовими стежками». До участі запрошують учнів середніх та художніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів ВНЗ І-IV рівня акредитації, віком до 19-ти років...

Переглядів: 254 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

На Львівщині визначили лауреатів обласного конкурсу малюнків «Зимові Олімпійські ігри» (фото) На Львівщині визначили лауреатів обласного конкурсу малюнків «Зимові Олімпійські ігри» (фото) Опубліковано: П`ятниця, 16 березня 2018 Упродовж січня-лютого 2018 року тривав активний збір дитячих малюнків обласного конкурс за тематикою зимових видів спорту, присвячений ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм та XII зимовим Паралімпійським Іграм (Пхьончхан, Республіка Корея), який відбувався за підтримки управління фізичної культури та спорту...

Переглядів: 23 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook