Період публікації:

від

до

Категорія:

Дітей запрошують на конкурс малюнків «Тарасовими стежками»

Опубліковано: Вівторок, 23 лютого 2016 

min
max

Львівське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка проводить щорічний дитячо-юнацький мистецький конкурс «Тарасовими стежками».

Мета і завдання конкурсу: пропагування творчого доробку генія української нації Т.Г. Шевченка; усвідомлення значущості й актуальності творів Кобзаря; формування національної свідомості в шкільної та студентської молоді; залучення молоді до вшанування і відзначення Шевченківських днів; залучення дітей і молоді до образотворчого мистецтва; виявлення та підтримка творчої молоді.

Конкурс проводиться серед учнів середніх та художніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів ВНЗ І-IV р.а., віком до 19-ти років у двох вікових групах: 1 група – до 14 років; 2 група – від 14 років. Окрема категорія – учні та студенти мистецьких навчальних закладів.

Конкурсантам потрібно проілюструвати улюблені твори Т. Шевченка, відобразити події із його життя, його мрії про майбутнє, а також сучасну Україну.

Номінації конкурсу:

  • найулюбленіший твір Т. Шевченка;
  • одна з сторінок життя Т. Шевченка;
  • Шевченкові мрії про майбутнє.

Конкурс проводиться у 2 етапи:

  • перший етап – до 25 квітня – роботи подаються у районні осередки товариства «Просвіта», де визначаються кращі роботи;
  • другий етап – до 1 травня – кращі роботи з районних осередків товариства «Просвіта» подаються у Львівське обласне об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка (адреса: 79008, м. Львів, вул. Друкарська, 6). Роботи також можуть подаватися авторами самостійно.

Зазначимо, що на конкурс допускаються 1-3 роботи одного автора у кожній номінації, або у одній з поданих. Роботи автору не повертаються і є власністю ЛОО ВУТ «Просвіта» ім. Т. Шевченка.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

За довідками звертатись за тел.: 066-241-43-90; 068-917-35-46, або e-mail: prosvita_lviv@ukr.net.

Додаток:

Немає коментарів

Схожі статті:

Школярів запрошують до участі в конкурсі малюнків «Тарасовими стежками» Школярів запрошують до участі в конкурсі малюнків «Тарасовими стежками» Опубліковано: П`ятниця, 10 березня 2017 Львівське обласне об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка оголошує дитячо-юнацький конкурс мистецький «Тарасовими стежками». До участі запрошують учнів середніх та художніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, студентів ВНЗ І-IV рівня акредитації, віком до 19-ти років...

Переглядів: 139 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Екологи визначили переможців конкурсу «Природа не має кордонів» Екологи визначили переможців конкурсу «Природа не має кордонів» Опубліковано: Середа, 24 травня 2017 У департаменті екології та природних ресурсів визначили переможців конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів», присвяченого Дню Європи. На конкурс надійшла 121 робота юних авторів із різних куточків України. Переможцями конкурсу стали: І місце – Наталія Ільчук (13 років, ЦДЮТ м. Золочів,...

Переглядів: 26 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій


Дитячий форум – 2017
01 - 04 Червня 2017

Дитячий форум – 2017

Опубліковано: П`ятниця, 26 травня 2017Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Діти учасників АТО Самбірщини відвідали відкриті тренуваннях з боксу

З метою суспільної та соціальної підтримки сімей воїнів АТО та Героїв Небесної Сотні, пропаганди спорту та здорового способу життя у м. Самборі упродовж минулого тижня в місцевому боксерському залі «Рукавичка» відбулися відкриті...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook