Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання обласного об’єднання викладачів природничих дисциплін ПТНЗ Львівської області (фото)

Опубліковано: Вівторок, 23 лютого 2016 

min
max

22 лютого 2016 року на базі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва відбувся обласний семінар-практикум викладачів природничих дисциплін  ПТНЗ на тему: “Актуальні проблеми викладання природничих дисциплін у професійно-технічних навчальних закладах”.

У семінарі-практикумі взяли участь 10 викладачів професійно-технічних навчальних закладів, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М.В. та адміністрація навчального закладу.

Мета семінару – вивчення питання урізноманітнення методів і форм проведення уроків природничих дисциплін у ПТНЗ.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1. Розвиток мислення на уроках хімії. (Доповідач – Павлів Марія Петрівна, викладач хімії та біології Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва).

2. Методика проведення хімічного експерименту на уроках природничих дисциплін. (Доповідач – Ших Любов Теофілівна, викладач хімії Дрогобицького професійного політехнічного ліцею).

3. Проектні технології навчання на уроках хімії та біології. (Доповідач – Якимишин Надія Ярославівна, викладач хімії та біології Золочівського професійного ліцею).

4. Використання ключових компетентностей на уроках біології за допомогою сучасних інноваційних технологій. (Доповідач – Сернецька Надія Миронівна, викладач біології Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну м.Львова).

5. Активні методи навчання та їх використання на уроках біології. (Доповідач – Путіліна Любов Іванівна, викладач біології Новояворівського вищого професійного училища).

6. Позакласна робота з хімії з професійним спрямуванням. (Доповідач – Степуренко Любов Олександрівна, викладач хімії Новояворівського вищого професійного училища).

7. Групова навчальна діяльність на уроках хімії. (Доповідач – Заболотська Руслана Володимирівна, викладач хімії ВПУ № 35 м.Стрия).

Учасники семінару мали змогу побувати на відкритому уроці з хімії на тему «Жири як компоненти їжі, їх роль в організмі», який провела викладач хімії Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва Павлів Марія Петрівна.

Представник творчої групи, викладач хімії Львівського вищого професійного училища харчових технологій Пилипчій Ірина Михайлівна проаналізувала  помилки, що зустрічаються в методичних розробках викладачів природничих дисциплін, поданих до друку.

Окрім того, під час семінару викладачі ділились власним досвідом роботи та обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання.

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 295 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 219 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook