Період публікації:

від

до

Категорія:

Телевізійна ліга КВК серед команд України «Битва ВУЗів – 2016»

Опубліковано: Понеділок, 22 лютого 2016 

min
max

ХОДТРК «Поділля-центр» та МГО Молодіжний Центр «ДІМ» запрошують команди вищих навчальних закладів України провести профорієнтацію, взявши участь у телевізійному фестивалі команд КВК «Битва ВУЗів – 2016» 25-27 березня у м. Хмельницькому. У рамках фестивалю команди матимуть змогу представити свій ВНЗ за допомогою веселого виступу, веселого відео та представити свого ведучого святкових подій у проекті «Битва ведучих».

Метою чемпіонату є:

 • Популяризація україномовного КВК на Поділлі, створення телевізійної програми «Битва ВУЗів – 2016».
 • Відбір команд для участі у сезоні 2016 року.
 • Визначення переможців у номінаціях «Найкреативніша команда», «Найкращий актор», «Найкращий експромт» та вручення пам’ятних дипломів та цінних призів.
 • Команди-переможці «Битви ВУЗів – 2016» отримають цінні призи та подарунки.

У сезоні 2016 року заплановано:

 • Фестиваль, відбір у сезон, гала-концерт (25-27 березня у м. Хмельницькому на базі ХОДТРК «Поділля-Центр»);
 • Перша гра сезону (22-24 квітня);
 • Друга гра сезону (20-22 травня);
 • Третя гра сезону (Літній Кубок – у Болгарії – липень-серпень);
 • Четверта гра сезону (23-25 вересня);
 • П’ята гра сезону (4-6 листопада);
 • Шоста гра сезону (16-18 грудня).

Обов’язки команд:

Подати заявку встановленого зразка (завантажити), завірену підписом відповідальної особи та печаткою командируючої організації, не пізніше 25 березня. Заявку також необхідно надіслати електронною поштою на адресу оргкомітету: bytvavuziv@i.ua. В додатках необхідно надіслати фото команд для використання їх у виготовленні рекламної продукції чемпіонату (до 7 березня).

Для участі у фестивалі необхідно підготувати номер до 5 хвилин, який би презентував усі можливості команди та розкривав потенціал, якого вистачить на весь сезон.

Також організатори будуть раді, якщо команди привезуть відеоматеріал до 5 хвилин – будь-який сітком чи скетч-ком.

Для участі у «Битві ведучих» необхідно підготувати стендап із презентацією ведучого, один конкурс та один обряд, які Ви проводите під час ведення свят – учасників залучайте як з команд, так і з глядацької зали.

Всі команди-учасниці фестивалю мають право:

Безкоштовно відвідувати всі заходи чемпіонату.

Безкоштовно розміщувати в залах проведення фестивалю інформаційно-рекламну символіку спонсорів команди. Оргкомітет розгляне пропозиції про розміщення реклами спонсорів команд під час підготовки та проведення чемпіонату (преса, радіо, телебачення, зовнішня реклама). За домовленістю спонсор команди може стати спонсором чемпіонату.

Отримати дипломи, подяки та цінні призи і подарунки незалежно від зайнятого місця під час змагань.

Адреса оргкомітету:

29000, м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92, ХОДТРК «Поділля-Центр»

Тел.: (096) 457-16-81, е-mail: bytvavuziv@i.ua.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

«Ми – українці!» «Ми – українці!» Опубліковано: Вівторок, 25 грудня 2018 Нещодавно в КЗ ЛОР "Підбузька спеціалізована школа-інтернат мистецького профілю I-III ступенів "Мала академія мистецтв імені Е. Миська" класний керівник Лаганяк  Д. В. провела з учнями 10 класу КВК «Ми – українці!». Між собою змагалися команди «Калинонька» та «Синьо-жовті». Учні розширили знання про...

Переглядів: 278 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Шкільна молодь започаткувала свято КВК у Дрогобицькому районі Шкільна молодь започаткувала свято КВК у Дрогобицькому районі Опубліковано: Четвер, 13 грудня 2018 З ініціативи структурного підрозділу з питань молоді і спорту, відділу освіти Дрогобицької РДА, Будинку дитячої та юнацької творчості, районного учнівського парламенту 11 грудня  у районному народному домі відбувся  конкурс веселих та кмітливих серед шкільної молоді з метою консолідації зусиль зацікавлених...

Переглядів: 554 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook