Період публікації:

від

до

Категорія:

Практичний семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки і майстрів виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 19 лютого 2016 

min
max

Практичний семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки і майстрів виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту автомобілів» на тему: «Інноваційні технології при підготовці фахівців автотранспортної галузі».

18 лютого 2016 року на базі Львівського вищого професійного училища комп’ютерних технологій та будівництва відбувся обласний семінар викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання професії «Слюсар з ремонту автомобілів» на тему: «Інноваційні технології при підготовці фахівців автотранспортної галузі».

В семінарі прийняли участь 20 педагогічних працівників ПТНЗ.

Мета семінару: обговорення організаційно-методичних засад професійної підготовки фахівців автотранспортної галузі за сучасними моделями навчання; підвищення інноваційних можливостей освітнього процесу; визначення пріоритетів розвитку доступності, якості та ефективності професійної підготовки фахівців для автотранспортної галузі.

Під час семінару викладачі та майстри виробничого навчання ділились власним досвідом роботи, обмінювалися думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи семінару.

Учасники семінару мали змогу ознайомитись з технологічним процесом на ТзОВ «ФХ-Сервіс» (Volvo-Сервіс) та з основними тенденціями розвитку ринку у сфері обслуговування автомобілів.

Після відвідування ТзОВ «ФХ-Сервіс (Volvo-Сервіс) учасники семінару взяли участь у засіданні круглого столу разом з науковцями кафедри «Автоматизації та комп’ютерно-інтегровані технології» (автомобільний транспорт)  Національного університету «Львівська політехніка».

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 356 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 275 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook