Період публікації:

від

до

Категорія:

Cемінар викладачів економічних дисциплін на базі ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 19 лютого 2016 

min
max

17 лютого 2016 року на базі ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька відбувся семінар викладачів економічних дисциплін ПТНЗ Львівської області  на тему: «Нетрадиційні  форми і методи проведення уроків при  вивченні економічних дисциплін  у ПТНЗ».

Відкрила семінар методист Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Сердюк Галина Єфремівна.

Директор ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька Чепіль Ігор Євстахович  привітав учасників семінару, зацікавив  історією ВПУ № 71  та перспективами його розвитку.

Викладачі економіки ПТНЗ області ділились досвідом проведення нетрадиційних уроків з економічних дисциплін, методикою їх проведення.

У рамках заходу учасники відвідали відкритий бінарний урок з предметів «Економіка» та «Економіка підприємства» на тему: «Підприємство як суб’єкт господарювання», який провели викладачі економічних дисциплін ВПУ № 71 м. Кам’янка-Бузька – Кіндрат Світлана Володимирівна та Ребець Оксана Іванівна.

У процесі методичного аналізу уроку присутні відзначили, що урок був цікавим і захоплюючим з  ефективним використанням інформаційно-комунікативних технологій, акцент робився на самостійній пізнавальній діяльності учнів, створенні проблемних ситуацій з урахуванням логіки навчальних економічних дисциплін.

Учасники семінару ознайомилися з навчально-методичним посібником «Економіка підприємства», який підготувала к.т.н., викладач Львівського ВПУ комп’ютерних  технологій та будівництва Поліщук Марія Богданівна.

Присутні  на семінарі мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою училища, відвідати музей  історії навчального закладу, відчути  доброзичливість господарів.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 358 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 279 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook