Період публікації:

від

до

Категорія:

Ерудит – гра найрозумніших (фото)

Опубліковано: Четвер, 18 лютого 2016 

min
max

17 лютого 2016 р. Львівським державним Будинком техніки на базі ВПУ№19 проведено інтелектуальні змагання «Кращий ерудит профтехосвіти» за участю представників від 17 професійно - технічних навчальних закладів Львівської області, а саме: Новояворівське ВПУ, ВПУ№8, ВПУ№19, ВПУ№34, ВПУ№35, ВПУ№71, Самбірський ПЛСП, Самбірський ППЛ, Миколаївський ПЛ., Жидачівський ПЛ., Стрийське ВХПУ, Дрогобицький ППЛ, Новороздільський ПЛ., Новороздільський ПЛБП, Стебницький ПЛ, Рава-Руський ПЛ., Бориславський ПЛ.

Метою заходу є створення умов для розкриття творчої індивідуальності кожного учня, формування  навичок аналізу та  поглибленого пізнання навколишнього світу, розвиток швидкості реакції, уваги, ерудиції, логічного, інтелектуального мислення.

Розпочались змагання з відбіркового етапу, який проходив з використанням персональних комп’ютерів. Учасникам задано 20 запитань, кожне з яких мало чотири варіанти відповідей. В трійку призерів потрапили:

 • Бойко Ігор – ВПУ №71 м. Кам’янки-Бузької;
 • Хомин Петро – ВПУ №34 м. Стрия;
 • Стецко Христина – ВПУ №19 м. Дрогобича.

Решта учасників продовжили боротьбу у додатковому етапі змагань. На цьому етапі гравці відповідали на запитання трьох тем, підібраних із різних галузей знань. Кожна тема складалася  з 5 запитань, які відрізнялися за складністю. Перше запитання оцінювалось 10 балів, друге — 20, третє — 30, четверте — 40, п'яте — 50. Додаткову інтригу гри підсилювали правила цього раунду змагань, згідно яких за правильну відповідь на запитання гравець отримував на свій рахунок номінал питання. У випадку неправильної відповіді бали віднімалися. Інтелектуальні змагання супроводжувались емоційним позитивом від самого процесу обдумування ігрових операцій.

 У півфінальних змаганнях взяли участь троє призерів відбіркового етапу та троє кращих з додаткового, а саме:

 • Бойко Ігор –  ВПУ №71 м. Кам’янки-Бузької;
 • Хомин Петро – ВПУ №34 м. Стрия;
 • Стецко Христина – ВПУ №19 м. Дрогобича;
 • Корецький Володимир – Новороздільський ПЛБП;
 • Добушовський Дмитро – Бориславський ПЛ;
 • Стецко Марія – Дрогобицький ППЛ.

Кожен з шести гравців вибирав тему, на яку він відповідав. Усього таких тем було дванадцять. У наступний фінальний етап потрапили троє лідерів цього конкурсу. Фінальний раунд відбувався за правилами додаткового етапу змагань, але на цей раз учасники відповідали вже на п’ять різноманітних тем.

В напруженій боротьбі перемогу здобули:

 • І     місце     - Стецко Христина, учениця ВПУ №19 м. Дрпогобича;
 • ІІ    місце    -  Бойко Ігор, учень ВПУ №71 м. Кам’янки-Бузької;
 • ІІІ  місце     - Корецький Володимир, учень Новороздільського ПЛБП;

Учасники ерудит-гри нагороджені грамотами, сувенірами та медалями за перемогу.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації ВПУ№19 за сприяння у проведенні заходу «Кращий ерудит профтехосвіти - 2016».

Немає коментарів

Схожі статті:

Змагання з інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» серед учнів профтехосвіти Львівщини Змагання з інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» серед учнів профтехосвіти Львівщини Опубліковано: Субота, 19 листопада 2016 16 листопада у ВПУ № 34 місті Стрий, відбулись чергові відбіркові змагання з інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» серед учнів профтехосвіти Львівщини. У змаганнях взяли участь шість команд, а саме:   Стрийське ВПУ № 34                               команда «Легіон» Стрийське ВПУ№ 35                              ...

Переглядів: 786 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook