Період публікації:

від

до

Категорія:

Засідання обласного об’єднання викладачів української мови та літератури ПТНЗ Львівської області (фото)

Опубліковано: Четвер, 18 лютого 2016 

min
max

17 лютого 2016 року на базі Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій відбувся обласний семінар-практикум викладачів української мови та літератури ПТНЗ на тему: «Проблемне навчання на уроках української мови та літератури з використання інтерактивних і комп’ютерних технологій у професійно-технічних навчальних закладах».

У семінарі-практикумі взяли участь 19 викладачів професійно-технічних навчальних закладів, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Тимоць М.В. та адміністрація навчального закладу.

Мета семінару – вивчення питання проблемного навчання на уроках української мови та літератури у професійно-технічних навчальних закладах.

Учасників семінару привітав директор Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій Парійчук Іван Володимирович.

За планом роботи розглянуті наступні питання:

1. Проблемне навчання як засіб формування пізнавальних і творчих здібностей учнів на уроках української літератури. (Доповідач – Беднарчук Наталія Іванівна, викладач української мови та літератури Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування).

2. Словникова робота на уроках української мови з використанням комп’ютерних технологій. (Доповідач – Самоїл Марія Станіславівна, викладач української мови та літератури Львівського вищого професійного політехнічного училища).

3. Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури. (Доповідач – Оленич Світлана Михайлівна, викладач української мови та літератури ХПТУ імені Й.Станька смт.Івано-Франкове).

4. Формування критичного мислення на уроках української літератури. (Доповідач – Гук Людмила Василівна, викладач української мови та літератури Львівського вищого професійного політехнічного училища).

5. Національно-патріотичне виховання за творчістю Лесі українки. (Доповідач – Юрків Леся Василівна, викладач української мови та літератури ВПУ № 29 м.Львова).

6. Вивчення творчості Івана Франка з використання інтерактивних і комп’ютерних технологій. (Доповідач – Пост Олександра Теодорівна, викладач української мови та літератури Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій).

7. Творчість Ліни Костенко в ідейно-художньому контексті літературної доби. (Доповідач – Манілова Галина Миколаївна, викладач української мови та літератури Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій).

8. Вивчення естетики літературного екзистенціалізму на прикладі роману В. Підмогильного «Місто». (Доповідач – Іщук Зоряна Ярославівна, викладач української мови та літератури Львівського вищого професійного училища інформаційно-комп’ютерних технологій).

Окрім того, під час семінару викладачі ділились власним досвідом роботи та обмінювались думками щодо вирішення актуальних проблем, що були озвучені в ході роботи засідання.

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 358 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 279 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook