Період публікації:

від

до

Категорія:

Стартував ІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми – 2016»

Опубліковано: Середа, 17 лютого 2016 

min
max

16-17 лютого відбувся старт бізнес-змагання школярів з усіх областей України «Стратегія фірми – 2016». Понад 2 500 учнів 8-11 класів та студентів молодших курсів ВНЗ І-ІІ р.а. отримали власні віртуальні компанії в бізнес-симуляції ViAL+ і стартовий капітал для їх розвитку.

Відтепер основним завданням конкурсантів стане організація роботи шести структурних підрозділів свого підприємства: виробництва, маркетингу і збуту, управління персоналом, фінансів, бухгалтерії, аналітики. Мета ‒ здобути лідерство на ринку програми-симулятора за комплексним автоматичним рейтингом. Враховуватися буде все: загальний бал, прибуток, доля ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість і сума контрактів, сума активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини й торгівельних площ. Завдяки такому підходу в майбутніх підприємців, економістів і управлінців є можливість навчитися саме тому, що дуже знадобиться їм у професійному житті.

Відбірковий етап турніру «Стратегія фірми» у 2016 році пройде дистанційно з 16 лютого по 5 березня, включатиме в себе проходження трьох навчальних етапів і прийняття 15 рішень у повнофункціональній версії ViAL+. Перші п’ять лідерів рейтингу симуляції з кожної відбіркової групи пройдуть у півфінал, де змагатимуться не лише між собою, а й із переможцями та кращими фіналістами регіональних школярських турнірів у межах «Стратегії фірми – 2016», які проходили у Кривому Розі, Кіровограді, Львові тощо.

Про організаторів:

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних благодійних бізнес-турнірів для дітей та молоді України. Громадська організація «Поруч» ‒ спільнота волонтерів, які успішно реалізовують численні благочинні проекти, в тому числі освітні.

Контактна інформація:

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/strategyfirm2016c/blog

Групи події у соціальних мережах: https://www.facebook.com/KNEUStrategyFirm, https://vk.com/strategyfirm

Телефон оргкомітету: 097-224-29-21

Немає коментарів

Схожі статті:

Новий етап змагання молодих бізнес-акул Новий етап змагання молодих бізнес-акул Опубліковано: Середа, 23 березня 2016 Креативні рішення, творчі й нестандартні підходи, наполегливість, креативність, нездоланність… Навіть такі слова не здатні передати всю атмосферу відбіркового етапу ІІІ Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми – 2016». Старшокласники з різних регіонів України...

Переглядів: 818 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Свято "Буде Родина - буде Україна!" Свято "Буде Родина - буде Україна!" Опубліковано: Середа, 29 травня 2019 Учні НРЦ «Мрія» відвідали свято «Буде Родина-буде Україна!» де мали можливість взяти участь у цікавих майстер-класах, іграх та інших заходах.

Переглядів: 49 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook