Період публікації:

від

до

Категорія:

У Львові відбувся ІІ етап обласного інтелектуального турніру серед учнівської молоді з гри «Що? Де? Коли?» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 12 лютого 2016 

min
max

11 лютого у приміщенні Львівського ВПУ технологій та сервісу відбувся ІІ етап з гри «Що? Де? Коли?». У змаганнях взяли участь 20 команд навчальних закладів профтехосвіти міста Львова та області.

Гра виявилась напруженою і водночас цікавою. Інтрига трималась до останнього запитання, оскільки лідер змагань змінювався після кожного запитання. Для перемоги командам довелось продемонструвати не лише свої знання, ерудицію, а й вміння працювати в команді та приймати рішення в умовах обмеженого часу.

Перемогу на цьому етапі здобула команда «Розум-сила» з Івано-Франкового. Срібло – «Феміда» ЛВПУІКТ. Третє місце посіла команда «Кімер» МВПУАТБ.

Організатор змагань – Львівський державний Будинок техніки, висловлює подяку адміністрації ЛВПУТС за якісні умови для проведення гри.

Наступний етап Кубку відбудеться 23 березня в ЛПКГТРС. Зважаючи на те, що в багатьох команд залишаються шанси отримати чемпіонський Кубок, наступні етапи обіцяють бути надзвичайно інтригуючими.

Немає коментарів

Схожі статті:

Відбувся IX чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед педпрацівників професійної освіти (фото) Відбувся IX чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед педпрацівників професійної освіти (фото) Опубліковано: П`ятниця, 16 Червня 2017 15 червня Львівським державним Будинком техніки на базі Львівського вищого професійного художнього училища проведено інтелектуальні змагання з гри «Що? Де? Коли?» серед педагогічних працівників профтехосвіти. У змаганнях взяли участь 14 команд навчальних закладів міста Львова та області. Інтелектуальні...

Переглядів: 955 Коментарів: 0

Профтехосвіта

У Львові відбувся фінал чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» (фото) У Львові відбувся фінал чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» (фото) Опубліковано: Вівторок, 23 травня 2017 18 травня позашкільним закладом освіти – Львівським державним Будинком техніки – на базі Львівського вищого професійного училища технологій та сервісу проведено фінальні змагання 18-го чемпіонату з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» серед учнівської молоді профтехосвіти Львівщини. У змаганнях взяли...

Переглядів: 647 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook