Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбувся заключний захід ІІ обласного мистецького фестивалю-конкурсу серед учнів ПТНЗ «Зимова фантазія – 2015» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 12 лютого 2016 

min
max

У Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді відбувся заключний захід ІІ обласного мистецького фестивалю-конкурсу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів «Зимова фантазія – 2015», присвячений Дню Соборності України та 160-й річниці від дня народження Івана Яковича Франка під назвою «Шляхами Каменяра».

У фестивалі-конкурсі, який проводився під гаслом «Ми – різні, ми – рівні, ми – українці» взяли участь 163 учні з 38-и професійно-технічних навчальних закладів Львівської області. Роботи виконані у різних видах мистецтва: образотворче, декоративно-ужиткове, художня фотографія, слайд-шоу тощо.

Глядачі мали змогу переглянути фото творчих робіт на екрані під час заходу. Частина експонатів була виставлена у фойє палацу та у навчально-методичному кабінеті.

Приємним подарунком для усіх присутніх були виступи: учнів Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг з уривком українських вечорниць «Як було колись на Україні», солістки Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування Грицак Христини, вокального дуету учнів Ставропігійського вищого професійного училища Филипчак Ольги і Дідух Марії.

Події в Україні, що розпочались від листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Учні Львівського вищого професійного училища № 29, під керівництвом викладача історії, методиста, волонтера Тетяни В’ячеславівни Петрушиної, створили презентацію, присвячену волонтерам нашого міста. Тетяна В'ячеславівна радо зголосилася прийти на наш захід і поділилася з глядацькою аудиторією своїми думками про волонтерство, про добрі справи, котрі приносять користь всім захисникам України.

Немає коментарів

Схожі статті:

«Гумор і сміх об’єднує всіх» (фото) «Гумор і сміх об’єднує всіх» (фото) Опубліковано: Четвер, 06 квітня 2017 Під таким гаслом у Львівському державному Палаці естетичного виховання учнівської молоді відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних гумористів серед учнів професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України. Фанфари та барабанний дріб у виконанні ансамблю барабанщиць Міжрегіонального...

Переглядів: 490 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Мистецька перемога Львівської профтехосвіти (фото) Мистецька перемога Львівської профтехосвіти (фото) Опубліковано: Вівторок, 05 квітня 2016 V Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом», метою якого є виховання любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури, налагодження та зміцнення дружніх стосунків між дітьми різних регіонів України, приніс ще одну мистецьку перемогу обдарованим учням...

Переглядів: 1087 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Анонси
Календар подій

26 Форум видавців у Львові
18 - 22 вересня 2019

26 Форум видавців у Львові

Опубліковано: П`ятниця, 06 вересня 2019Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook