Період публікації:

від

до

Категорія:

Студенти Львівської політехніки активно долучаються до конкурсу «ІТ-Еврика! Україна» (фото)

Опубліковано: П`ятниця, 12 лютого 2016 

min
max

У листопаді минулого року стартував другий конкурс інноваційних ідей та стартап-проектів «ІТ-Евріка! Україна 2015»: «Час інновацій настав: дійте!», який триватиме шість місяців. На сьогодні подано понад 180 проектів від студентів ІТ-спеціальностей зі Львова, Харкова, Одеси, Вінниці, Івано-Франківська, Полтави, Кіровограда, Кривого рогу, Миколаєва і Києва.

Визначення переможців конкурсу відбуватиметься у два етапи: спочатку експертна рада обере 10 кращих ІТ-ідей, серед яких у фіналі журі обиратиме найкращу. Фінал конкурсу пройде 20 травня 2016 року на ІІ Всеукраїнському Форумі Інновацій ІТ-студентів у Львові.

Цьогорічне інтелектуальне змагання є відкритим та проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках Темпус-проекту Європейського Союзу «Національна освітня інфраструктура, вдосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE).

Ключовою ідеєю конкурсу є популяризація інноваційної та підприємницької діяльності студентів та об'єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу молодих фахівців цієї галузі. Змагання проходить за трьома номінаціями: «Краща інноваційна ідея», «Краще інноваційне рішення» і «Номінації від партнерів».

Партнерами цього масштабного проекту від Євросоюзу виступають Університет Ліннея, (Королівство Швеція), Дублінський міський університет (Республіка Ірландія), Університет Оксфорд Брукс (Велика Британія), Інститут Педро Нунес (Португальська Республіка), IKEA та SIGMA Kudos (Королівство Швеція). Генеральним партнером «ІТ-Еврика! Україна» є відома ІТ-компанія Sigma Software.

За інформацією Національного університету «Львівська політехніка»

Немає коментарів

Схожі статті:

Зустріч з ІТ-фахівцями Зустріч з ІТ-фахівцями Опубліковано: П`ятниця, 09 листопада 2018 На впровадження курсу з дуальної освіти в ІТ-сфері, голова циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» Львівського кооперативного коледжу економіки і права Віра Варгас організувала зустріч для студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» з практичними фахівцями...

Переглядів: 217 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Українців запрошують взяти участь у безкоштовній освітній програмі Південної Кореї, де вивчатимуть ІТ-технології Українців запрошують взяти участь у безкоштовній освітній програмі Південної Кореї, де вивчатимуть ІТ-технології Опубліковано: Вівторок, 10 квітня 2018 Українці, які хочуть здобути рівень магістра або доктора філософії, можуть претендувати на участь у безкоштовній освітній програмі Global IT Thechnology Program (ІТТР), яка фінансується Урядом Кореї. Учасників навчать лідерству в ІТ-технологіях, а також розкажуть про новації та бізнес-стратегії Південної...

Переглядів: 358 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook