Період публікації:

від

до

Категорія:

Двоє вихованців Золочівського ЦДЮТ стали призерами Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» (фото)

Опубліковано: Четвер, 11 лютого 2016 

min
max

Цими днями у Посольстві Литовської Республіки в Україні (м. Київ) відбулося урочисте нагородження переможців і призерів Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», який проводився у вересні-грудні 2015 року. Учасниками конкурсу стали понад 12 тисяч учнівської та студентської молоді України і Литовської Республіки.

Конкурс організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литви в Україні, Литовським національним центром крові за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України.

Переможці конкурсу визначалися у двох вікових категоріях – з 10 до 14 і з 15 до 22 років.

В урочистому нагородженні призерів конкурсу взяли участь: Марюс Януконіс, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні; Сергій Митрофанський, заступник Міністра молоді та спорту України; Ростислав Карандєєв, заступник Міністра культури України; Сергій Риков, завідуючий кафедрою офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, професор, доктор медичних наук, голова журі конкурсу; Юргіс Гєдріс, аташе з питань культури Посольства Литовської Республіки в Україні; Ірина Бєляєва, директор Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України; Наталія Радчук, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства молоді та спорту України; Вікторія Шевельова, головний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України; Олена Бабич, головний спеціаліст Міністерства молоді та спорту України; Катерина Марченко, радник Міністра культури України; Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Переможцями конкурсу стали 29 учасників з 19 регіонів України. Серед яких двоє вихованців Золочівського ЦДЮТ Львівської області:

  • ІІІ місце – Сукмановська Марія (арт-гурток «Палітра», керівник Галина Гевко);
  • ІІІ місце – Петелицька Софія (гурток образотворчого мистецтва, керівник Кирилова Оксана).

«Проблема донорства в Україні є дуже актуальною, оскільки населення не завжди обізнане у питанні донорства крові у зв’язку з його недостатнім висвітленням. Тому поширення такої важливої інформації засобами художньої творчості є надзвичайно ефективною формою просвітницької роботи. Вам доступно та влучно вдалося засобами художнього мистецтва висвітлити непросту соціальну проблему», – зазначив заступник Міністра культури України Ростислав Карандєєв.

Молодь була нагороджена дипломами переможців та цінними призами.

Все було по дорослому: офіційна церемонія нагородження у Посольстві Литовської Республіки в Україні, наживо фортепіанний концерт у виконанні лауреата міжнародних конкурсів учня із Литви і, звичайно, пригощання – дитячий фуршет. Діти давали інтерв'ю, щиро сміялися і щиро від радості плакали.

Немає коментарів

Схожі статті:

Троє учнів зі Львівщини – серед призерів українсько-литовського конкурсу Троє учнів зі Львівщини – серед призерів українсько-литовського конкурсу Опубліковано: Субота, 12 березня 2016 Троє представників Львівщини стали призерами конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», який тривав упродовж вересня – грудня 2015 року. Зокрема, ІІІ місце у старшій віковій групі (15-22 роки) посіла вихованка Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Сукмановська Марія, у молодшій віковій...

Переглядів: 660 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади

Дітей Львівщини запрошують до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей 2019» Дітей Львівщини запрошують до участі в конкурсі «Охорона праці очима дітей 2019» Опубліковано: Вівторок, 29 січня 2019 Головне управління Держпраці у Львівській області запрошує учнів та студентів віком від 6 до 18 років до участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2019», який організовують з нагоди відзначення Дня охорони праці. Конкурс організовують за напрямом художньої...

Переглядів: 354 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Анонси
Календар подій

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
06 - 12 травня 2019

ІІ Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»

Опубліковано: Четвер, 04 квітня 2019


Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»
17 - 19 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання «Книгоманія»

Опубліковано: Четвер, 14 березня 2019


Фестиваль освітніх інновацій
08 Червня 2019

Фестиваль освітніх інновацій

Опубліковано: Вівторок, 05 березня 2019


Всі анонси


Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook