Період публікації:

від

до

Категорія:

Школярів Львівщини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «День зустрічі птахів – 2016»

Опубліковано: Четвер, 11 лютого 2016 

min
max

Київський еколого-культурний центр і Всеукраїнська екологічна організація «Жива планета» проводять Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День зустрічі птахів – 2016». Конкурс проводиться з метою організації допомоги птахам в обладнанні місць гніздування шляхом розвішування штучних гніздівель. Такі будиночки (гніздівля) необхідно змайструвати і розвісити для білих лелек, синиць, шпаків, горихвісток, мухоловок, сов, сичів, горобців та інших птахів, а також для кажанів. Це необхідно робити тому, що завдяки вирубанню в лісах та парках дуплястих дерев багатьом птахам та кажанам ніде гніздитися, і тому чисельність їх різко скорочується. Це також стосується білих лелек, яким, через відсутність у селах солом’яних стріх, ніде вити гнізда.

Мета конкурсу – привернути увагу школярів до охорони птахів, навчити навичкам майстрування і розвішування штучних гніздівель для птахів, відродження дитячого свята «День зустрічі птахів».

В конкурсі можуть брати участь діти середнього і старшого шкільного віку (від 10 до 17 років). Діти беруть участь у конкурсі індивідуально.

Конкурс проводиться з 1 лютого по 30 квітня Матеріали на конкурс оргкомітет приймає від його учасників до 30 квітня включно (за поштовим штемпелем) за адресою: 04136, м. Київ, вул. Гречко, б. 12-В, кв. 11, з позначкою на конверті: «На конкурс «День зустрічі птахів – 2016».

Матеріали на конкурс приймаються за двома номінаціями:

  • Творча номінація. Учасник конкурсу повинен опублікувати статтю у місцевій пресі, у якій розповідається про проведення «Дня зустрічі птахів – 2016» у вашому місті, селі. Надруковану статтю треба надіслати на адресу журі конкурсу. Статті, які написали батьки, вчителі та керівники гуртків, на конкурс не приймаються.
  • Практична номінація. Учасник конкурсу повинен особисто виготовити і розвісити у сквері, парку лісі як мінімум 2 пташині будиночки (гніздівлі). Шанси отримати перемогу у конкурсі підвищуються, якщо будуть виготовлені і розвішані не звичайні шпаківні, а гніздівлі для білого лелеки, синиці, горихвістки, сови, сича, дуплянки для кажанів (схеми для виготовлення таких гніздівель можна знайти на сайті Київського еколого-культурного центру: http://ecoethics.ru/shemyi-domikov-dlya-raznyih-vidov-ptits, http://ecoethics.ru/shemyi-domikov-dlya-raznyih-ptits-2, http://ecoethics.ru/shemyi-domikov-dlya-raznyih-ptits та в Інтернеті). Необхідно надіслати фотографії, які відображають виготовлення і розвішування учасником конкурсу пташиних будиночків (гніздівель). УВАГА: розвішування гніздівель (пташиних будиночків) повинно відбуватися у найоптимальніший біологічно для птахів період – з 15 по 30 березня.

Наголошуємо, що розвішування годівниць не відноситься до теми цього конкурсу.

Детальнішу інформацію про конкурс можна знайти за посиланням>>>

Немає коментарів

Схожі статті:

Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів». Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів». Опубліковано: Вівторок, 24 квітня 2018 Весна – така чудова пора року, адже краса, яку вона нам дарує, – неповторна. Весну потрібно запам’ятовувати, фотографувати, відчувати її пахощі. Напевно, немає такої людини, котра не захоплювалася б приємними мелодійними голосами – пташиним співом. Тьохкання соловейка, щебет сойки, скрекотання сороки,...

Переглядів: 266 Коментарів: 0

Відділи освіти
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook