Період публікації:

від

до

Категорія:

Відбулася нарада керівників органів управління освітою районів і міст Львівської області (фото)

Опубліковано: Четвер, 11 лютого 2016 

min
max

У середу, 10 лютого, під головуванням директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександри Небожук відбулася нарада з керівниками органів управління освітою районів і міст Львівської області.

В ході роботи було розглянуто низку питань. Зокрема, одним із ключових питань порядку денного стало бюджетне. Олександра Небожук закликала керівників органів управління освітою активно брати участь у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку за такими пріоритетами: «Освітня галузь» – (реконструкція, капітальний ремонт шкіл, енергозбереження); «ДНЗ» – (реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря); «Інші пріоритети» – (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами у 2016 році).

Олександра Іванівна поінформувала, що у 2016 році на виконання заходів Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки передбачається з обласного бюджету виділити кошти в сумі 74 млн 787,3 тис. гривень, з них:

  • 11 млн 568,8 тис. грн – облаштування опорних закладів сучасною матеріально-технічною базою шляхом проведення конкурсу на кращий опорний заклад;
  • 3 млн грн – придбання спортивного обладнання та інвентаря (шашок, шахів, тенісних столів, інше) для ЗНЗ шляхом проведення конкурсу спортивних проектів;
  • 4 млн 618,5 тис. грн – придбання підручників для шкільних бібліотек;
  • 52 млн 800 тис. грн – придбання шкільних автобусів для перевезення учнів, що проживають у сільській місцевості;
  • 1 млн грн – модернізація комп’ютерної бази навчальних закладів;
  • 1 млн 800 тис. грн – преміювання відомих та молодих учених, обдарованої студентської молоді.

Також директор департаменту освіти і науки наголосила на важливості налагодження партнерських зв’язків та розбудови міжнародної співпраці, залучення шкіл до діяльності в рамках міжнародних освітніх проектів і програм.

Ще одним важливим питанням, яке піднімалося на нараді, була організація харчування у школах області. Олександра Небожук наголосила, що діти пільгових категорій, а також діти учасників АТО, Героїв Небесної Сотні та діти, чиї батьки загинули у зоні АТО, мають бути гарантовано забезпечені безоплатним харчуванням.

Під час розгляду питання про облік і використання позабюджетних коштів у ЗНЗ директор департаменту зазначила, що будуть проводитися зустрічі з головами батьківських комітетів у районах і містах обласного значення. Олександра Іванівна наголосила, що адміністрація школи чи педагогічні працівники не мають права збирати кошти. Відповідно батьки мають право безпосередньо самі приймати рішення про те, чи вони готові, чи не готові вкладати кошти в навчальні заклади. При цьому обов’язкова прозорість використання цих коштів.

Про стан реєстрації на ЗНО-2016 поінформувала директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк. За її словами, цьогоріч державна підсумкова атестація з української мови і літератури, математики та історії України поводитиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація осіб, які братимуть участь у ЗНО, відбувається впродовж декількох етапів. На першому етапі абітурієнти мають сформувати реєстраційну картку. Другий етап реєстрації на ЗНО передбачає надсилання до регіонального центру реєстраційних документів. Випускники поточного навчального року після формування комплекту документів мають подати його до свого загальноосвітнього навчального закладу. У свою чергу школи формують списки випускників та надсилають їх за адресою ЛРЦОЯО.

Процес реєстрації випускників шкіл для участі у ЗНО завершиться 4 березня. Проте Порядком реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні передбачена можливість внесення змін до реєстраційних даних шляхом перереєстрації. Така можливість буде в учасників ЗНО до 18 березня.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти Проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти Опубліковано: П`ятниця, 31 травня 2019 З метою належної координації   здійснення освітньої, фінансово - господарської діяльності  відділом освіти Мостиської районної державної адміністрації проведено  30.05.2019 року нараду  з директорами шкіл, закладів дошкільної освіти.   Начальник відділу освіти Гачак Осип Іванович   звернув увагу директорів...

Переглядів: 245 Коментарів: 0

Відділи освіти

Директор школи стає епіцентром змін, - Олег Синютка на нараді з директорами Директор школи стає епіцентром змін, - Олег Синютка на нараді з директорами Опубліковано: Четвер, 28 лютого 2019 Сьогодні, 28 лютого, відбулась виробнича нарада з директорами шкіл Львівської області за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки. «Директор школи стає епіцентром змін. Ви сьогодні є тими людьми, які відповідають за організацію освітнього і господарського процесу. І...

Переглядів: 331 Коментарів: 0

Департамент освіти і науки
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook