Період публікації:

від

до

Категорія:

«Вони боролися, щоб ми перемогли» (фото)

Опубліковано: Вівторок, 09 лютого 2016 

min
max

Патріотизм – це любов до своєї Вітчизни; до різних місць («землі батьків») до рідної мови, до культури і традицій, до продуктів праці свого народу, до прогресивного суспільного і державного устрою.

Патріотизм – це відданість своїй Батьківщині, готовність захищати її незалежність.

Виховання патріотизму має величезне значення, оскільки мова іде про долі минулого, сьогоднішнього і майбутнього поколінь.

Для розуміння ідей патріотизму в Львівському ВПУ торгівлі та сфери послуг 04.02.2016р. була проведена виховна година на тему: «Вони боролися, щоб ми перемогли» за участі викладача історії Березки І.І., класного керівника Дзержановської Н.М. та учнів групи № 122, бійця АТО батальйону «Донбас» Калініна О.В.

Учнів ознайомили з історичними подіями початку ХХ ст. зокрема з подвигом Героїв Крут.

Героїзм столітньої давності залишається актуальним і сьогодні.

Командир відділення батальйону «Донбас» Калінін О.В. продемонстрував присутнім будні бійців АТО, їх героїзм і незламність за допомогою фото та відеоматеріалу, а також передав учням Львівського ВПУ торгівлі та сфери послуг бойовий стяг батальйону «Донбас».

Цей захід нікого не залишив байдужим, адже учні не тільки поринули в героїзм минулого, але й побачили реальні подвиги бійців АТО.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 295 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 218 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook