Період публікації:

від

до

Категорія:

Виставка Львівських митців на Івано-Франківщині (фото)

Опубліковано: Понеділок, 08 лютого 2016 

min
max

Напротязі листопада 2015 – січня 2016 року в приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбулася виставка творчого доробку Наталії Дюг - члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстра виробничого навчання Художнього професійно-технічного училища ім. Й. Станька смт. Івано-Франкове Львівської області.

Авторські картини Наталії Дюг заворожують рослинним орнаментом яворівського розпису. Майстриня вміло перенесла яворівські візерунки на полотна і зародила нову гілку яворівського народного мистецтва - станковий розпис.

Під час відкриття виставки проведено майстер-клас із розпису традиційної яворівської забавки. Учасники майстер-класу ознайомилися з історією розпису, навчилися правильно тримати пензлик та підбирати фарби, засвоїли основні елементи розпису, отримали безліч задоволення від творчого процесу, а головне зберегли на згадку виготовлену власноруч яворівську іграшку.

Наступний крок мисткині – відкриття виставки в арт-галереї історико-краєзнавчого музею м. Калуш.

3лютого відбувся обласний семінар керівників музеїв за участі директора департаменту освіти і науки Олександри Небожук. Очільниця освітян наголосила на важливості активізації музейної справи, акцентувала, що сьогодення потребує упровадження нових не стандартних форм роботи щодо покращення відвідуваності учнівської молоді оберегів пам’яті давнини. За підсумками огляду музеїв у 2015 році кращих керівників музеїв було нагороджено Подяками департаменту освіти і науки ЛОДА. Приємно зазначити, що свою відзнаку отримав і «Музей художніх ремесел Яворівщини», що діє при ДНЗ «ХПТУ ім. Й.П.Станька».

В свою чергу методист НМЦ ПТО у Львівській області Світлана Василина відзначила, що створення музею хоч і нелегка справа, але коли шукати та впевнено іти до мети, то усе здійсниться.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Семінар із складання пічок за участю ДНЗ «Ставропігійське ВПУ м. Львова» та Золочівського професійного ліцею Опубліковано: Четвер, 18 жовтня 2018 17 жовтня 2018 року ГС Асоціація будівельників «Будіндустрія» разом із німецькою компанією «Вольфсхойер» організували семінар із складання пічок від Олени Бистрової, за участі німецького спеціаліста Даніела Райцінгера на тему: «Технологія складання хлібопічок з шамотних плит». У семінарі взяли участь...

Переглядів: 324 Коментарів: 0

Профтехосвіта

Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Святкування міжнародного дня кухаря у МЦ ПТО ХМД м. Львова Опубліковано: Середа, 17 жовтня 2018 Сьогодні, 17.10.2018 року в рамках святкування міжнародного дня кухаря та з метою піднесення  престижу професії «кухар»  в школі №60, наш заклад – МЦ ПТО ХМД м. Львова проводив профорієнтаційні заходи з напрямку підготовки кваліфікованих робітників. Майстри в/н Івасенко Р.І. Гурман С.Я., Трач Н.С.,...

Переглядів: 244 Коментарів: 0

Профтехосвіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook