Період публікації:

від

до

Категорія:

Напишіть історію та виграйте набір розвиваючих ігор для своєї школи

Опубліковано: Понеділок, 25 січня 2016 

min
max

Благодійний фонд «Крила надії» хоче подарувати три набори розвиваючих ігор для сільських шкіл та інших навчальних / позашкільних закладів у сільських місцевостях Львівської області.

У кожен набір входять (приблизно): 7-8 великих конструкторів типу лего (літак, вантажівка, космос, поліція, зоряні війни, спортивна машинка…), біля 20 маленьких конструкторів типу лего, 1-2 розвиваючі ігри (набір фокусів / навчальна вікторина / пазли), альбоми для малювання, олівці, фломастери, фарби акварель, розмальовки (на вибір, 15-20 комплектів), ляльки типу «Барбі» (3-6 шт.) та інші дрібні іграшки.

Ігри призначені для дітей молодшого шкільного віку. Їх можуть подарувати молодшим старшокласники, які напишуть нам найцікавіші історії про життя свого села і / чи школи. Приймаються як індивідуальні, так і колективні роботи.

Що означає «написати історію»?

 • Історія – це конкретний реальний фрагмент / випадок з життя вашої громади / школи, або якесь явище, яке постійно присутнє у вашому житті.
 • Це має бути розповідь про те, що на даний момент відбувається у вашому житті.
 • Історія має бути персональною – в ній повинен бути конкретний герой / герої, які впливають на життя у вашому селі / школі.
 • Історія має бути цікавою, в першу чергу, для тих, хто нічого про вас не знає. Вона має бути реальною, цікавою, чесною і зрозумілою.
 • Прочитавши вашу історію, ваші читачі повинні захотіти побачити вас наяву.

Формат:

 • Основна історія: Текст у форматі Word, до 3 тис. знаків (півтора сторінки). Без ілюстрацій.
 • Додаток 1: інформація про те, кому призначені подарунки, де вони зберігатимуться, коли і як ними користуватимуться (до 500 знаків).
 • Додаток 2: базова інформація про навчальний заклад і місцевість. Контакти автора / авторів (до 300 знаків).

Хто читатиме історії:

 • Богдан Волошин (пан Марциняк), письменник, журналіст та телеведучий;
 • Олег Онисько, шеф-редактор Інтернет-видання zaxid.net;
 • Олег Радик, голова правління Економічного бойкотного руху;
 • Микола Савельєв, головний редактор газети «Ратуша»;
 • Наталія Шелестак, керівник громадської організації Варта-700.

Хто читатиме, окрім історій, інформацію про призначення подарунків:

 • Ярина Боренько, тренер Молодіжного департаменту Ради Європи;
 • Наталка Ліпська, директор Благодійного фонду «Крила надії».

Історії з додатками прохання надсилати до 28 січня одним файлом на адресу: yaryna.borenko@gmail.com.

Ключові слова:

Немає коментарів

Схожі статті:

Дитячий Форум відбувся. Основні факти Дитячий Форум відбувся. Основні факти Опубліковано: П`ятниця, 27 травня 2016 12-15 травня  2016 року у Львові відбувся Дитячий Форум. Підбиваємо підсумки, робимо висновки, запрошуємо ділитися враженнями та фактами. Основні заходи: Дитячий фестиваль у формі гри «Країна Героїв» Програма для переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016» Книжковий...

Переглядів: 968 Коментарів: 0

Реєстрація груп відвідувачів на Дитячий Форум Реєстрація груп відвідувачів на Дитячий Форум Опубліковано: П`ятниця, 06 травня 2016 Реєстрація груп відвідувачів на Дитячий Форум Як повідомляє сайт Форуму видавців, 12-15 травня відбудеться Дитячий Форум, у програмі якого – 500 заходів для дітей не тільки розважального, а й навчального характеру. Просимо вчителів шкіл, вихователів дитячих установ, керівників організацій, які працюють...

Переглядів: 3236 Коментарів: 0

Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook