Період публікації:

від

до

Категорія:

Старшокласників Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді «Європейські студії»

Опубліковано: П`ятниця, 22 січня 2016 

min
max

Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з програмою Єврокомісії «eTwinning Plus Ukraine», громадською організацією «Сучасний світ молоді» за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні проводять Всеукраїнську олімпіаду «Європейські студії» для учнів середніх шкіл (10-11 класи).

Мета проведення Олімпіади: спонукати учнівську молодь до вивчення історії європейської інтеграції, соціокультурної ідентичності європейських країн, місця та ролі України в європейській спільноті; стимулювати абітурієнтів до вступу на факультети вищих навчальних закладів, де вони зможуть розширити та поглибити свої знання про європейські інтеграційні процеси.

Олімпіада проходить у два етапи:

І етап

Старшокласникам пропонується підготувати та надіслати до журі конкурсу есе до 10 сторінок друкованого тексту за такими напрямами:

 • європейська інтеграція: історія, сучасний стан, перспективи;
 • зовнішня політика Європейського Союзу;
 • відносини Європейського Союзу з Україною;
 • соціокультурна ідентичність європейських країн;
 • видатні діячі європейської інтеграції;
 • актуальні проблеми європейської історії.

Конкретна тема есе в межах цих напрямів визначається автором.

Есе приймаються до 25 лютого за електронними адресами: competition.kny@gmail.com; olegmashev@ukr.net. Тел. для довідок: 066-771-56-57 – Клюкало Марія Володимирівна; 068-352-52-85 – Машевський Олег Петрович.

Обсяг есе має бути не більше 10 сторінок (включаючи список джерел та літератури) Використовується шрифт Times New Roman. Відстань між рядками – 1,5 інтервали комп’ютерного стандарту, кегль 14, поля: верхнє і нижнє – 20 мм, ліворуч – 25 мм, праворуч – 15 мм. Робота має містити перелік використаної літератури.

На першому аркуші вгорі автором обов’язково вказується:

 • назва олімпіади, напрям, тема есе;
 • прізвище, ім’я, по батькові автора;
 • навчальний заклад, у якому автор навчається;
 • контактний телефон фіксованого чи мобільного зв’язку;
 • електронна адреса.

ІІ етап

Кращі есеїсти, яких відбере журі конкурсу, запрошуються до участі в фіналі Олімпіади, який відбудеться на Історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка 12 березня о 12.00 год. в аудиторії 349. Фінальна стадія Олімпіади передбачає виконання тестових і творчого завдань.

Нагородження переможців відбудеться 29 березня о 12.00 год. в аудиторії 349. Переможці отримають призи та грамоти від Представництва Європейського Союзу в Україні, громадської організації «Сучасний світ молоді», Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До оргкомітету та журі Олімпіади увійшли представники Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, програми Єврокомісії «eTwinning Plus Ukraine», громадської організації «Сучасний світ молоді».

Участь в Олімпіаді не передбачає додаткових балів для вступу на історичний факультет КНУ у 2016 році.

Немає коментарів

Схожі статті:

Про проведення Всеукраїнської олімпіади «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» Про проведення Всеукраїнської олімпіади «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» Опубліковано: Неділя, 12 березня 2017 Всеукраїнська олімпіада «ЮНІ ЗНАВЦІ БІБЛІЇ» відбувається щороку в Національному університеті «Острозька академія». До участі в ОЛІМПІАДІ запрошуються діти дошкільного віку, учнізагальноосвітніх навчальних закладів, учні та студенти професійно-технічних і вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації...

Переглядів: 435 Коментарів: 0

Заклади обласного підпорядкування

Старшокласників Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді «Сполучені Штати Америки: минуле та сьогодення» Старшокласників Львівщини запрошують взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді «Сполучені Штати Америки: минуле та сьогодення» Опубліковано: Понеділок, 18 січня 2016 Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з громадськими організаціями «Ліга інтернів», «Сучасний світ молоді» проводить Всеукраїнську олімпіаду «Сполучені Штати Америки: минуле та сьогодення» для учнів середніх шкіл (10-11 класи). Мета проведення Олімпіади:...

Переглядів: 5959 Коментарів: 0

Конкурси, олімпіади
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook