Період публікації:

від

до

Категорія:

Стипендії для навчання у Румунії на 2016-2017 навчальний рік

Опубліковано: Вівторок, 19 січня 2016 

min
max

МЗС Румунії виділило стипендії для навчання у Румунії на 2016-2017 навчальний рік для студентів з країн, які не є членами ЄС.

Навчання проводитиметься за такими спеціальностями: економіка, фінанси, сільське господарство, медицина, мистецтво, журналістика, політичні та суспільні науки.

Румунська сторона оплачує студентам I-IV курсів стипендію у розмірі 65 євро, магістрам – 75 євро та аспірантам – 85 євро. Також всі стипендіати забезпечуються безкоштовними місцями в гуртожитках.

Обов'язковою умовою навчання в румунських вищих навчальних закладах є володіння румунською мовою. У разі, якщо кандидат не володіє румунською мовою, він може бути зарахований на річні мовні підготовчі курси.

Особи, які бажають навчатися в Румунії, мають надіслати пакет необхідних документів:

 1. Заповнений формуляр заяви для занесення до списку стипендіатів для отримання освіти в Румунії.
 2. Заповнений формуляр заяви для отримання листа про включення до списку стипендіатів для отримання освіти в Румунії.
 3. Декларація (анкета) кандидата.
 4. Перекладені та нотаріально-завірені копії документів про освіту.
 5. Перекладена та нотаріально-завірена копія свідоцтва про народження.
 6. Нотаріально-завірена копія закордонного паспорта.
 7. Медична довідка про стан здоров'я.
 8. Автобіографія.
 9. 4 фотокартки паспортного формату.

Переклад може здійснюватись румунською, англійською або французькою мовами.

Останній термін подачі документів:

 • 1 березня 2016 року – до Посольства Румунії в Україні;
 • 15 березня 2016 року – до Посольства України в Румунії.

Більш детальну інформацію про умови навчання в Румунії та список відповідних румунських вищих навчальних закладів можна отримати румунською, англійською та французькою мовами на сайті МЗС Румунії: http://www.mae.ro/node/1794.

Немає коментарів

Схожі статті:

Триває прийом заявок на навчання або стажування у вишах Латвії – податися можуть студенти та науковці Триває прийом заявок на навчання або стажування у вишах Латвії – податися можуть студенти та науковці Опубліковано: П`ятниця, 01 березня 2019 Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам та вченим продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії. Програма буде реалізована у 2019/2020 навчальному році. Пропозиція поділена на три блоки: стипендії на навчання для...

Переглядів: 136 Коментарів: 0

Вища освіта

КНР виділила 60 стипендій на навчання та стажування для українців КНР виділила 60 стипендій на навчання та стажування для українців Опубліковано: Понеділок, 11 лютого 2019 Китайська Народна Республіка виділила 60 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік. Вони надані відповідно до Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР. Навчання проходитиме на таких рівнях: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Прийом...

Переглядів: 296 Коментарів: 0

Вища освіта
Актуально
Спеціальні новини

 

Для сімей учасників АТО та Героїв Небесної Сотні влаштують благодійне дійство «Україна – це ми!»

24 серпня, з нагоди Дня незалежності України, в Музеї народної архітектури та побуту відбудеться масштабна акція, що організовують спільно Благодійне товариство «Мій тато захищає Україну» та Музей народної архітектури за...


Актуально
Спеціальні новини


Ми у Facebook
Ми у Facebook